Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony csúnya férfiként mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony csúnya férfiként mit kéne még tennem hogy jó csinos barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok és azt mondják csúnya az arcom.

Nagyon szeretnék csínos barátnőt.

Én eddig mindent megtettem úgy érzem. Csomó pénzt tettem abba hogy kisportoljam magam.

Izmos sportos lettem.

Igényes drága ruhákban csajozok. Szerintem jó a szövegem. Nagyon igényes vagyok magamra.

Mit tegyek még úgy érzem eddig mindent megtettem


2016. nov. 11. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

01.:azt várd el a lányoktól, amit te is tudsz nyújtani: ergo ha tisztában vagy a te szinteddel, akkor ne akarj csinos lányt

02:ne itt siránkozz, hanem törődj magaddal, hozd ki magadból a legjobbat


22/L

2016. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Sírj itt egy kicsit arról, hogy a nők mennyire felszínesek és gonoszak, az biztos segít...
2016. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Milyen alapon várod el, hogy a csinos nőknek ne legyen igénye hozzájuk hasonló, jóképű férfiakhoz?


Ha csinos barátnőt akarsz, akkor remekelj valamiben!

2016. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Próbálkozz hozzád hasonló csúnyácskább nőknél, az legyen a lényeg hogy próbálj meg vele a lehető legjobban kijönni, aztán majd jön minden.. zavarni fogja ez a szép nőket is, hogy milyen jól bánsz csajjal és milyen csúnya nőd van.. a Nőket az ilyen érdekek vezérlik
2016. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Nőként mondom, a kedvesség, az önzetlenség, a segítőkészség, a humor, az ápoltság számít, a többi nem. Ilyen legyél, barkit megkaphatsz.
2016. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Hát az előzőekkel ellentétben én úgy látom, igyekszel tenni a külsődért és normálisan is fogalmazol, szóval a megszólalással sem nagyon lehet gond.

Egyébként csinos és csinos lány között is ég és föld a különbség. Ha egy tipikus műkörmös, szolis cicababára gondolsz, akkor nagyon sok pénzzel és alfahímes szöveggel lehet bejönni náluk.

Én inkább azt mondanám, hogy a csinosságon próbálj meg túllépni. RENGETEG szép nő van csak oda kell figyelni. Nem minden nő teszi a kirakatba ami van neki. Sokan visszafogottabb/kényelmesebb ruhákban járnak közben meg kockahas és kerek popsit takarnak az egyszerűbb ruhák. Szóval szerintem a 163 centi egyáltalán nem vészes, tudsz bőven válogatni az alacsonyabb nők között, a jóképűség meg ugye relatív, nem hiszem, hogy csúnya lennél, inkább csak nem az általános értelemben vett szabályos arcú magazinarc.

Szóval próbáld a csinosságot másképp keresni, illetve ha a belső értékekkel is kombinálod, megint csak másféle nők közül tudsz válogatni. Javasolnám a művészlélek nőket, a teaházakban, könyvtárakban olvasgató hölgyeket, eszméletlen csinos, csak nem éppen csinosan öltözött nők vannak ott.

2016. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Kihozta magából a legjobbat 1es, azzal kezdte. Amúgy ez a te szinted, én szintem baromság, hacsak nem rothad valakinek extrėmmód az arca. Kérdező, neked csak annyit, hogy jó vágányon vagy, ha változnod kell valamiben, akkor max abban hogy a gondolataid tereld el a párkapcsolatokról. Ha 100ból minden 5dik csajozás, akkor számüzd az 50-60dik helyre. Nyugisabb leszel, ami elvileg vonzó. Kitartást.

30/f

2016. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
legyél gazdag és válogathatsz a nők közül.
2016. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%
5. Baromság! Tények nem ezt mutatják. még is csak több férfi van az általad leirt tulajdonsággal egyedülállóként, s ezek a férfiak egytől egyik azt állitják hogy ha Kedves, figyelmes a nőkkel, akkor jól kihasználják, lehúzzák a nők. Tehát ez ma már nem igy müködik.. lehet sok sok évvel ezelőtt ment mikor még virágot kellett vinni a nőnek
2016. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Alacsony, csúnya nő miért nem jó?!
2016. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!