Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm de vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm de vissza akar jönni hozzám, azt állitja rájött, hogy engem szeret, higgyek neki?

Figyelt kérdés
Azt állitja,hogy ő azt hitte már kiszeretett belőlem de amikor félrelépt és elkezdett egy új kapcsolatot egy fiuval,rájött,hogy engem szeret,érti ezt valaki?
2016. nov. 22. 05:12
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szerintem ne,megcsalt,újra megteszi,nagy valószínűséggel a pasinak nem kellett és vissza akar menni a"biztos ponthoz"azaz hozzád.Amúgy te vissza fogadnád?
2016. nov. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem tudom gondolkozom rajta,miért csalna meg újra? ugy nézz ki megbánta!
2016. nov. 22. 05:33
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem kene. Fujj.
2016. nov. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
84%
Szerinted megbánta?😄Itt arról lehet szó,hogy a pasinak nem kellett,és most vissza akar menni hozzád.Hány évesek vagytok?
2016. nov. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
30-35
2016. nov. 22. 05:59
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Megalázott.Átvert.Most meg könyörög.Ne kegyelmezz.Dobd ki.
2016. nov. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Biztos nem fogadnám vissza. Aki egyszer félrement, az megteszi máskor is.

Meg amúgyis, milyen nyominger szöveg már ez, hogy "rájött, hogy mégis téged szeret".. ugyan...

Hagyd!

31N

2016. nov. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 hannibalking ***** válasza:
92%
. . . .
2016. nov. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Minden eset egyedi. Van amikor egy megcsalás csak a kezdet és van amikor egy megcsalásnál több nem is lesz.

Te érzed, hogy amúgy milyen a kapcsolatotok. Te mindenben ártatlan vagy? Persze, ez nem megoldás, szerintem sem. De ne általánosítsunk! Te ismered, ha úgy látod, hogy tényleg bánja, akkor győzd le egódat és ne álljon ez közétek. Igen, hibázott egyszer. De most ezért nem érdemeltek második esélyt?


Van egy nagyon közeli ismerősöm, aki pont ezért boldogtalan ma is. A nő már a menyasszonnya volt. Egyszer megcsalta (az ő esetükben a férfi elég jibás volt azért amiért tönkrement a kapcsolatuk). Kiderült, azonnal elhagyta a nőt, aki szó szerint térden állva könyörgött neki. Akkor sem bocsátott meg neki, mert úgy érezte, hogy vele ilyet senki sem követhet el.

A következő lépése az volt, hogy az első nőt elvette feleségül. A másik nővel évekig járt, de mégsem vette el, csak eljegyezte, ezt meg azonnal. A nőnek azóta több kapcsolata volt, de nem találja az igazit.

A vicc pedig az, hogy egyik sem bpldog. A nő gyönörű, akkor találna pasit, amikor akar. A férfinek most már nincsen vissza út, felesége van, amit tudom hogy csak azért történt meg,hogy megmutassa neki is lehet valakije.


Aki ismeri őket az látja mind a kettőn, hogy nem boldog. Most ez megéri? Vagy inkább megbeszélni a dolgokat, továbblépni és együtt maradni? Mindenki döntse el maga. Elhagyhatod, de ha tényleg szereted és ő is szeret, akkor nem éri meg. Egyszer csalt meg, nem egy hadsereggel. Inkább találjátok meg a probléma forrását!

2016. nov. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 hannibalking ***** válasza:
92%
Bocsesz, telefonról írtam és elcseszte a választ. Szóval: Aki egyszer megtette megteszi újra úgyhogy ne hidd el ezt a megbánás meg ráeszmélés dolgot. Most hogy tudja hogy bármikor lecserélhet és hogy másokat milyen könnyen megszerezhet magának örökké C-terv maradsz. Mellesleg meg soha semmi nem lesz olyan mint ezelőtt. Az egész csak önáltatás lenne részedről, és továbbra is te kaptatnál a kapcsolatban. Ami meg rendkívül rossz gyakorlat egy olyan mellett aki nem érdemli meg. De, ha mindenáron a nehezebb úton akarod megtanulni, hogy senki sem érdemel második esélyt akkor próbáld meg.
2016. nov. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!