Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom, hogyan tovább? 3-4x történt meg, állitólag nem akar semmit attól a nőtől, és semmit se érez iránta.

Figyelt kérdés

Én ezt még meg is bocsájtottam (egyszer pénteken, vasárnap este megint összevesztünk, de hétfő reggel már nem engedte hogy elmenjek. )Hétfő reggel óta, mindenbe próbáltam a kedvére tenni, hol úgy éreztem hogy minden jó, hol hogy nem, és hogy távolságtartó.Egyfolytába bújtam hozzá,mint a régi szép időkbe(mert a szex hiánya miatt lépett félre, meg a sok veszekedés miatt) Vasárnap mondta hogy időre van szüksége, én meg is adtam volna neki, de azt mondta utána hogy nem kell neki mégse,és ne menjek sehova mert csak én kellek, és hogy biztos már ebben..Hozzátartozik a dolgokhoz, hogy próbáltam meggyőzni, hogy nekünk egymás melett a helyünk ha ő is szeret..

Erre ma reggel benyögte,hogy úgy érzi hogy megfojtom őt ezzel a viselkedéssel, és hogy nem érzi őszintének.. magamra is hagyott, elviekben 2-kor hazajön, most az egyik barátjával van(akivel mindig iszogatnak, és ezért is mindig csak veszekszünk).Szüksége van egy kis magányra..(?)Van még innen kiút? ha igen hogyan? elég zárkozott érzelmileg, hogy vehetném rá arra hogy megnyiljon? nem akarom elvesziteni. Egyébként majdnem 2 éve vagyunk együtt..



2014. okt. 15. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Sya,szerintem halott ügy ennek a kapcsolatnak vége és pont!
2014. okt. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
egy nagy b.rom vagy ha ezt folytatod és nem lépsz ki belőle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ő csalt meg 3-4x és még te erőlködsz meg teszel a kedvére...? :D


Nem úgy tűnik, mintha őt nagyon érdekelné ez a kapcsolat, felesleges erőfeszítés minden amit csinálsz.

2014. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Az 1-es a vagyok és én írtam privátban is,nem ezt érdemes,ne engedd hog tovább alázzon,sokkal többet érdemelnel!!!
2014. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
77%
Ne is gondolj arra h ebből valaha is lesz egy normális pasi mert nem ugy néz ki az elmondottakból itélve.meg csal azt még szinte te pitizel neki.biztos h szeret agy csak mondja.gondolkodj és mérlegelj.
2014. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem se szexel barátnőm olyan sűrűn mégse tartok krvákat.
2014. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Na! Ez a kapcsolat kifingott. Ne gyalázzátok tovább a hulláját. :) Ennek vége, caputo, kampec, off, nyista, nuku, befe téma, kész, ennyi, csapó!

Félrekúrt, meg akar, de mégsem meg megfojtod, de kellesz neki. Valahol még biztosan szeret és téged akar, vagy csak a kellemes emlékek megszépítik a dolgokat, de megcsalt ergo más punci (is) kell (még) neki. Nincs kész egy komoly kapcsolatra veled. Ez kiderült. Neki más kell. Még élni akar. Hagyd a fenébe és keress mást. Legyen több eszed. Félrekúr, ezzel megaláz, bemocskolja a kapcsolatotokat és még te próbálsz a kedvére tenni? Ne hunyászkodj meg. HA ezt egyszer megteheti veled, megteszi többször is.

Meg eleve 3-4x megcsalt. Mi a kérdés még, hogy gerinctelen e? AZ. Lépj ki ebből az egészből.

2014. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dobod aztan kalandozol egy kicsiket,hidd el jot tenne neked ezek utan par kaland.
2016. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!