Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez eddig mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez eddig mennyire számít megcsalásnak? Kérlek csak komolyan és őszintén írjatok. Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban élek több éve, de egy kolléganőmmel annyira jóban lettünk, hogy titokban /munkaután, hétvégén, stb./ mindent kibeszélünk face-en és egyre jobban pezseg körülöttünk a levegő. Nyíltan megmondta, hogy szívesen lefeküdne velem és tesz is azért, hogy állandóan izgalomban tartson. Persze lehet ez csak egy játék a részéről, aminek nem tudom még a végét, majd elválik... a helyzetet nehezíti hogy ő szingli (pár hetes kapcsolatai vannak nagyjából) és folyamatosan villantja előttem, hogy mennyire jó lenne nekem is ha néha együtt tölthetnénk 1-1 éjszakát. Nagyon szabad szájú és nyílt nő, harmincas, nem nagyon fél semmitől, nincsenek gátlásai - úgy értem, hogy így baráti kapcsolatból indult az egész és "nagyon nekibátorodott". Testileg nagyon vonzzó. Én sosem csaltam meg a párom, de egyre nehezebben tudok már ennek az egésznek ellenállni és maga a játék része a dolognak, ez a titkos viszony férfi-nő között végülis tetszik... mit szóltok ehhez?

2016. nov. 22. 16:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha meg akarod dugni, akkor legyen benned annyi gerinc, hogy előtte szakítasz a barátnőddel.
2016. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%

Most titkos viszony alatt azt érted, hogy jó barátok vagytok?


Azzal nincs is semmi baj, de ne menj tovább, mert megbánod, esetleg attól lehet félni, hogy kialakul benned valami ami később bajos lesz, úgyhogy mindenképp óvatosan, esetleg ha már érzed, hogy baj van akkor mondd meg neki, hogy ezt a barátságot te nem tudod így folytatni.

2016. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Te szerintem már eldöntötted,hogy megdugod azt a riherongyot. Mert nem màs, csak egy riherongy. Nem tartja tiszteletben,hogy "párod" van.

Szakíts a "barátnőddel". Nem érdemled meg őt.


Az biztos,hogy a barátnőd helyében én kiszaggatnám a haját a qrvának,hogy haj nem maradna a fején!

2016. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Azt, hogy menj ki a fürdőszobába mosd meg az arcod hideg vízbe, nézz tükörbe és adj magadnak két pofont!


Most, hogy észhez tértél lehet mérlegelni:

- szereted a mostani párod?

- folytatni akarod a mostani párkapcsolatod?

- többet is akarsz ettől a kolléganőtől vagy csak szexet?

- megéri a megcsalás?

- te hogyan éreznéd magad, ha a barátnőd tervezné ugyanezt?


Azért (is) vagy ember, hogy megtanulj uralkodni az ösztöneiden és tudj racionális döntést hozni!

2016. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
@4: *vízben
2016. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem semmi milyen közönséges nők jönnek be a férfiaknak. Szolidan csábító nőket még megérteném, de ez..


Én kilépnék a helyzetből, mert ez így ugyan nem megcsalás, de azt írtad, nehezen állod meg. Nekem a flörtölés még beleférne, de itt egészen más, hogy egy bizonyos emberrel teszed csak, és nyíltan kimondjátok a dolgokat. Ez több, mint flört, ezért is kelt benned rossz érzést.


A legelszomorítóbb, hogy nem utasítod szilárdan vissza. Milyen barátság az, ahol a felek szexelnének egymással?

2016. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

A több éves kapcsolatodat eldobnád egy ilyen riherongy nő miatt, akin már lehet végigment a fél város + tudja hogy barátnőd van és teszi magát? Gratulálok... Persze, a legjobb kapcsolatban is megesik, hogy megkíván mást az ember, de azt az izgalmat a párjával "éli ki", te viszont egyértelműen megeszed ennek a nőcinek a hülyítését...


Döntsd el mit akarsz, eldobni egy komoly kapcsolatot egy numeráért vagy kizárod ezt a nőt az életedből (mert ebből barátság nem lesz).

2016. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Trófea lennél plàne benned, hogy baràrnődtől tud elvenni. Kb addig vagy izgalmas még meg nem kaphat , ha jó vagy az àgyban még pàrszor szeretne majd megkapni. Ha elég "őrült" a munkahelyeteken is akcióztok pàrat....mert szerintem simàn izgatja az ilyen. Aztàn új kalandot izgalmat keres. Baràtnőd szeret?? Ha beteg vagy àpol? Ha màsnaposan a fűrdőben alszol vagy kihuzza a fejedet a vizből? :)) Szerinted ez a nő megtenné. Kibeszéléshez annyit hogy töröld ha baràtnőd kell ha nem hagyd nyitva szerintem nem kell bajlódni a pakolàssal cuccod az ajtóba fog vàrni.
2016. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Mennyire kell jónak kinézni, hogy egy nő ilyet mondjon hogy szívesen lefeküdne velem?
2016. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%

Magyarán addig míg nem volt kísértés addig kibírtad most meg hogy itt egy gátlástalan nő aki rád mászna hagynád magad.

Megcsalásnak számít? Igen, ő egy nő akit lefektetnél s ehhez a lépéseket most teszed meg.

Legalább arra jöjj rá szex után is ennyire fog érdekelni ha már szingli leszel?

2016. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!