Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők miért nem ismerik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem ismerik el a felelőségüket és kérnek bocsánatot ha megcsalják a párjukat? Miért jön mindig a megmagyarázás, gusztustalan és aljas módon?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj,hogy csak a nőket oltják. Ha a nő csal büdös ribizli, ha a férfi csal akkor egymás vállát veregetik,és jön az a nyálas,süket duma amit írtam,csak férfi szemszögből. Direkt tettem át női szemszögbe. 8-as válaszoló.A nőnek nincs mentség,le kell fejezni,ki kell belezni,de a férfinak már elég indok ha a nő bőre nem elég feszes,meghízott a közös gyerek kihordása után,rosszul nézett rá stb.gyakorlatilag minden.A nők fogadják el,hogy így-is úgy ia megcsalják őket mert hát férfiból vannak.És ezekután az undorító,kétszínű gyökér giccsparádék után még ők vannak felháborodva.Na ez a kettősmérce és ez a hányinger.Nekik bezzeg nem kell felelősséget vállalni(honnan ismeri a kérdező ezt a szót??).

8-as kommentelő.

2016. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és soha nem csaltam meg a párom.

Akár férfi, akár nő csalja meg a párját, mindig a megcsaló fél a hibás. Amit Sunshinedoll írt a másik kérdésnél, az teljesen igaz mindkét nemnél.


Ha valami nem stimmel a kapcsolatban, akkor vagy megoldani kell, vagy kilépni, nem pedig csalni a másikat.

2016. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

#11


Mintha fordítva nem lenne pont ugyanez. Csak ott nem vállveregetés van, hanem valami blabla duma ami azonnali kibúvó és még akkor is a figura a hibás.


És ha mégsem jön be akkor jöhet a "többezer éves soviniszta elnyomás" joker.

2016. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon szánalmasnak tartom ezeket az általánosító kérdéseket. Szégyellje magát aki ilyen hülyeséget kérdez....Vannak gusztustalan, gerinctelen emberek. Nők és férfiak egyaránt. Hülye kérdésre nincs értelmes válasz.
2016. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, sőt még én voltam a szemét, mert rájöttem.

Na én kicsináltám a drágámat. Visszaédesgettem magamhoz, majd sikerült kizárni a pasit.

Az exem, elhalmozott ajándékokkal, meg nagy szerelemmel. Közben egy hasonló sorsú lánnyal beszélgettem, és összejöttem, aztán kivágtam az exem, és megköszöntem az udvarlójának sms-ben.


Érdekes volt figyelni, hogy köpni-nyelni nem tudtak. Az exem meg könyörgött nekem heteken keresztül, meg engedményeket tett. Ha kiéltem magam menjek hozzá vissza nyugodtan.

Azért ilyenkor érdekes figyelni az embereket, mikor saját fegyverükkel szívatod meg, és utána térden állva könyörög, hogy ne menj el, pedig fél évvel korábban fordított helyzetben voltunk.

Na igen, arcon röhögtem, és otthagytam. :D

2016. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!