Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindenhol azthallom h nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol azthallom h nincs hüseges ferj vagy feleseg, ritka de azert van?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallani hogy mindenki megcsal mindenkit,egy kolleganöm megcsalta a ferjet mert a sok nö szerint ugyis megcsalta mar a ferje a 15 ev alatt,ugyh tegye meg nyugodtan.Azert sztem ez durva picit hogy azert csalja meg vki a parjat mert oh mar xy eve együtt vannak biztos egyszer felrelepett.Persze sokan nem birnak 10 evet sem,de azert van,.Megakarom mutatni neki h igenis van meg hüseg,nem csalja meg mindenki a parjat.ugyh hajra,aki magara ismer vagy ismer ilyen nöt vagy ferfit aki sok eve huseges irjatok le,engem is erdekel amugy.Sztem van meg remeny a huseges emberekre.
2016. nov. 26. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja, hogy az adott ember hűséges-e vagy sem, csakis önmaga tudja, hogy 15 év alatt megcsalta-e a feleségét, vagy férjét vagy sem. Ez is a bizalomról és a tiszteletről szól. Ha mind a kettő meg van, akkor egyiknek se fog eszébe jutni, hogy egy kósza numeráért kockáztasson egy életre szóló kapcsolatot. Viszont még egyszer mondom, simán lehet, hogy valakikről azt gondoljuk, hogy egyik sem soha, de az elmúlt 15 év minden egyes óráját nem fogod lenyomozni, nem lehet biztosra mondani, hogy ő vagy ő tuti hűséges. 23/F
2016. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ébredj fel! :)
2016. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Igen, vannak hűségesek, de tőlük elválnak, mert otthon sem hajlandók szexelni.
2016. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Én most le leszek pontozva, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy az anyám például sosem csalta meg az apámat. 29 év után is olyan szerelemmel lángol iránta, hogy az nem normális. :D Apum zárkózottabb, az ő fejébe annyira nem látok bele. :)
2016. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
#4 szüleimnél se volt megcsalás, pedig már 38 éve együtt vannak.
2016. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

A szülők nem számolnak be a gyerekeiknek a szexuális életükről, úgyhogy a hűséges 30-40 év csak feltételezés.


Szerintem minden házasságban van "szennyes", nem emiatt válnak el vagy maradnak együtt párok.

2016. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát ez megcsalósdi érdekes dolog... Pl apám és anyám között cirka 7 év házasság alatt bukott ki, hogy apám csalja a szomszéd nénivel anyámat.

Aztán a második házasságában 5 gyerek után is hűséges tudott maradni a mostohámhoz.

Én is abban nőttem fel, hogy mindenki ott csal ahol tud... de a saját kapcsolatomban mégis biztos vagyok. Sikerült egy őszinte kapcsolatot kialakítanom a párommal, így mi inkább megbeszéljük a dolgokat, ha kaki került a palacsintába.


Szerintem a kolléganőd beleunt a házasságába és csak ürügy kellett ahhoz, hogy félrelépjen. Amit a többi kolléga tálcán nyújtott neki. Vannak olyan kapcsolatok, amíg a sírig rózsaszín ködösek maradnak, mert halottam erről legendákat. De a hűség ezen felül döntés kérdése továbbra is. A köd után marad az, hogy ugyanúgy tenni kell a kapcsolatért mint bármi másért. Ápolni kell, és a problémákat együtt megoldani.


Szóval a kolléganő a meglévő gondjait a klasszikus módszerrel kezelte: félrelépet. Inkább minthogy szembe nézzen a gondokkal és ezt közölje a párjával.


Amúgy vannak hűséges emberek. Akik jellemileg is becsületesek és korrektek. Vannak olyanok, akik alapvetően élnek a megcsalás lehetőségével, de aztán lesz egy olyan kapcsolatuk, ahol már nincs is értelme félremenni mert minden klappol. Vagy mert benőtt a fejük lágya. Ahogy pl. apám is az első házasságának kudarca után jött rá, hogy mi mindent rontott el és vett könnyedén... továbbá elveszített engem, pedig apukám nagyon szereti a családot. És a testvéreimet jobban szereti annál, minthogy félrelépésekkel tönkrevágja a családot.

És vannak akik ösztönszerűen élnek, és fel sem fogják, ok okozat összefüggéseit, csak megélik és megteszik amit az ösztön diktál. A kényelem a probléma helyett.

2016. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Magamról tudom, hogy az elmúlt 14 évben nem léptem félre, és nem is áll szándékomban. Lehetőség lenne rá, de nem érdekel.


37/n

2016. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
En huseges vagyok, a batyam is az es a felesege is. Az unokatestverem es a parja is, es van 2 baratnom akikrol szinten tudom hogy nem lepnenek felre. Szoval van ilyen. Viszont sajnos mellettuk meg nagyon sok embert feltudnek sorolni akirol tudom hogy hutlen, beleertve az ex volgenyem. Sajnos lutri hogy huseges part tudsz valasztani, de ha te az vagy az jo es ne valtoztass ezen akkor sem ha teged megcsalnak. Ettol fuggetlenul nem szabad altalanositani ha csalodsz valakiben mert szerintem sok huseges ember van, csak sok esetben a sors a husegest a hutlennel hozza ossze.
2016. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%

9.Ne légy elvarázsolva,a rokonságod tuti nem fogja neked bevallani ha félrelép!

Nekem is van egy ismerősöm,álmomba nem gondoltam volna,hogy félre jár,amig rám nem írt,hogy segítsek! A férje elmegy éjszakára dolgozni,ő meg addig éli világát. Több szeretője volt már,mint elmondta! Pedig ha valaki kérdez,a tűzbe tettem volna érte a kezem!

2016. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!