Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalás ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt voltunk május óta.

Nem feküdtünk le, de volt rá lehetőség, de nem tettük meg, mert a lelkemre beszélt, hogy még várjunk. Nem akarta tisztán. Fura volt neki. Több érzelmet akart részemről. stb. Vártam. Beleszerettem még jobban. Megbíztam benne egyre jobban és jobban.

Szeptemberben azt mondta szakítsunk, de még bármi lehet.

Úgy gondoltam várok, hogy mi lesz az eljövendő hónapokban.

Októberben megtudtam, hogy lefeküdt egy férfival, akivel semmi érzelem nem köti össze, nem szereti stb.

Ilyen árulást még sosem éreztem. Már nem voltunk együtt és mégis ő is sírt, amikor elmondta nekem.

Én egy az egyben megcsalásnak veszem. Pedig tudom, hogy elvileg már nem voltunk együtt. Pedig érzelmileg kötődöm hozzá és ő is hozzám.

Talán csak le akartam írni a bánatomat... már ez is jól esik, de azért írjatok. Mit gondoltok.



2016. nov. 30. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom miért emelted ki a kérdést, de amennyi választ elolvastam, sokban ott az igazság! Remélem sikerült azóta elengedned. Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem, nem megcsalás, annál ez sokkal durvább. Ezután nem tudnék vele (érdemileg) beszélni, nagyon megundorodnék tőle. Sajnálom a (volt) helyzetedet.
2017. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Na sok év után újra bejelentkeztem ide, gondoltam megosztom.

Azóta volt már barátnőm, de vele is szakítottam.


Ezzel a lánnyal újra találkoztam 2-3 év után.

Ugyanúgy zseniálisan elbeszélgettünk, ott volt pattogott közöttünk a szikra végig.

Csak hát ráb##aszás, hogy anno kidobott és megdugatta magát egy másik hapsival ... :)

Sajnos még mindig nagyon szórakoztat a társasága, de barátok nem lehetünk, mert gyanús, hogy szerelmes vagyok belé, és ő ezt tudja.

Azon felül, hogy nap mint nap gondolok rá, más nincs, mert nem beszélünk.

Utoljára 2019 októberében találkoztunk azóta semmi.


Valahol szomorú, hogy így alakult ez az egész, mert még barátok se tudunk lenni így, ami azért kiba##szás.


Rosszkor találkoztunk.

Már megbékéltem azzal, hogy ebben az életemben így kellett alakulnia.

Majd talán lesz valami, ami javít a dolgon, de most a diplomára koncentrálok inkább. És persze már nem gondolom senkiről, hogy "jajj ő a tökéletes", mert hogy ilyen nincs.

Elméletben számomra ez a lány volt a "tökéletes", aztán mégis rendesen átvert. Micsoda tökéletesség :D

Azóta is találtam már 1-2 számomra tökéletes lányt, aztán... piha.

Zéró.


Most átolvastam megint a válaszaitokat. Köszi mindenkinek az építő kritikát.

Igyekszem beépíteni a gondolataimba, amit kell.

Sok sikert Nektek is :)

Minden jót!


ui.: Aztán remélem egyszer majd csak kiszeretek ebből a szerencsétlen nőből.

2020. jún. 9. 00:24
 53/64 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megtalálod az igazit (nem a tökéleteset), aki igazán szeret, akkor fogod elfelejteni. Legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom.
2020. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
Nem csak neked megy ilyen nehezen...
2020. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%
Téged nagyon csúnyán elárultak érzelmileg. Fel a fejjel tesó és lépj tovább. Tudom, hogy nehéz, de ez a csaj később is csak gondot fog okozni neked.
2020. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:

Két baj volt ezzel a lánnyal.

Hogy okos volt nagyon (nekem az olyan kell) és értékelte a humoromat.


Eddig olyat nem láttam, hogy okos, és emellett még a humorom is értékeli (akinek van esze az nem értékeli :D )

Persze sok olyat találtam, hogy értékelte a humoromat, de az meg buta volt. valószínűleg ezért nevetett, mert nem igazán értette, de látta, hogy nevetek.

Ez van :)

2020. jún. 9. 23:22
 57/64 anonim ***** válasza:
Lépj tovább,van felhozatal...
2020. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Elég okos volt ahhoz felrekrjon téged meg hülyítsen, igen. Ezt inkább ravasznak vagy szemétnek mondanám.
2020. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:

MEGVAAAAN! :D

Mármint nem a régi nő! :D


Hanem az amelyik miatt kiszeretek belőle :)

Kösz mindenkinek a támogatást! Megérte várni.

Éljen éljen! :D

2020. szept. 30. 12:08
 60/64 anonim ***** válasza:
Szuper, sok sikert ;)
2020. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!