Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetne megbosszulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megbosszulni a megcsalást? Valami terv?

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondolok,hogy a munkahelyére elmennék kihívnám és elmondanám a dolgokat. Konyhába dolgozik tehát valami furfangos kellene. Valakinek ötlet? :) előre is köszi

2016. nov. 30. 06:14
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy bosszulnám meg, hogy jól érezném magam.
2016. nov. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Minek megbosszulni? Hogy aztán meg megbocsáss neki 3 nap könyörgés után, hogy ő ezt nagyon megbánta és minden ugyanúgy menjen tovább, ahogy a megcsalásig?

Hagyd el a francba és sz*rd le.. szakíts meg vele minden kapcsolatot (igen, ez azt jelenti, hogy ne válaszolj neki fb-on, ne válaszolj az smsekre se a hívásokra és általában tekintsd őt semminek, ne gyárts magadnak kifogást, hogy jaj most szülinapja van, azért nem vagyok bunkó felköszöntöm) és kezdj új életet.

Na, ez az igazi "bosszú"...

2016. nov. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
A bosszú megold valamit? Te normális embernek tartod magadat? Fordulj orvoshoz... Lépj tovább.
2016. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Bosszú? Nevetséges vagy! Nem voltál elég jó azért csalt meg. Ne égesd magad
2016. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
A bosszúval saját magadat minősíted. A kollégái előtt nem őt, hanem saját magadat fogod lealázni, csak magadat nevetteted ki. Hagyd a francba, nézd levegőnek.
2016. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Zárd ki az életedből! Azzal teszed magadnak a legjobbat :)
2016. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha kizárod őt teljesen az életedből és levegőnek nézed, az az igazi bosszú. :)
2016. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

Elmagyaráznád szegény értetlen fejemnek, hogy mi a fészkes fenét akarsz megbosszulni? A saját éretlenségedet? A saját alkalmatlanságodat? A hűség nem tulajdonság, pajtikám, hanem állapot. Állapot, amit te tartasz fenn a párodban, ahogy ő is fenntartja benned. Ha erre alkalmatlan vagy, az nem a csaj hibája. (A tiéd sem feltétlenül, mert lehet, hogy csak nem passzoltok össze.)

Szóval: Ha nem tudod szerelembe ejteni a barátnődet, ha nem tudod elvenni az eszét annyira, hogy ne is vegyen észre más pasit, akkor nincs jogod hűséget várni tőle.

2016. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Engem is megcsaltak :( gyenge volt és csak sajnálni tudom öt amitt tett.

"NE LEGYÉL SZOMORÚ VALAKI MIATT, AKI LEMONDOTT RÓLAD. SAJNÁLD ÖT AZÉRT, HOGY OLYASVALAKIROL MONDOT LE, AKI SOSEM MONDOT VOLNA LE RÓLA!"

Nem leszel jobb ember ha megboszulod, vagy igen?!

Szerintem szánalmas ha valaki elárulja a párját. :(

Szerintem jobb ha tetteted hogy boldog vagy. :)

2016. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!