Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennek a nőnek mi a szándéka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a nőnek mi a szándéka velem?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyok szeretője egy nálam 13évvel idősebb családos férjes nőnek,nem tudom mit akar mert álitólag engem is szeret de a férjét is emlegeti hogy szereti,azt mondta ha lemerem buktatni akkor egyből dob,ha véletlenül lebukik akkor is szakit velem ha a férjével marad ha nem,azt mondta szeressem ameddig jol érezzüók magunkat tart,én többet szeretnék együttélni vele. Mindig csak panaszkodik a férjéről és enyi a szexet se nagyon kedveli velem,igaz szokott lenni,mit akar ez a nő hülyit csak?
2016. nov. 30. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt én nem értem akkor, de valszeg te sem meg a nő sem. Szerintem kukázd, ezzel feloldva a fejtörőt.

30/f

2016. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi, szerintem örül, hogy van valaki, akinek panaszkodhat, cserébe dug veled. Arra ne számíts, hogy otthagyja a családját érted.
2016. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem soha nem fog elválni és téged csak szórakozásból tart, talonban. Otthon is van neki sex meg veled is. Sajnos mondani sok mindent lehet, de ha szeretjük a másikat nem vagyunk párhuzamosan két emberrel is. Szerintem zárd le vele és keress egy normális és hozzádillő lányt, akinek nem a szemetesládája leszel /bocsi, de ha szeretek kedvelek valakit, akkor nem csak panaszkodom a másiknak és nem csak sexre kell az illető/ Egyébként nem tudom hány éves vagy. Bocs, hogy ilyen nyers voltam, de ha nyudodt életet akarsz és boldog akarsz lenni, egy normális és kedves lány való melléd és nem egy ilyen "kivénhedt" vén nyanya /bocsi megint/ mit akarnak már ezek?! Foglalkozzon a meglévő családjával, meg úgyis jönnek az ünnepek készüljön a karácsonyra. Amúgy 32/N voltam.
2016. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ha a férjét szereti akkor én minek azt mondja a szex is jó vele
2016. nov. 30. 23:11
 5/11 A kérdező kommentje:
38 a nő én meg 25
2016. nov. 30. 23:13
 6/11 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Mondjuk lehet, hogy beköpném.
2016. nov. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lelki szemetesláda vagy.
2016. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Én simán beköpném. Konkrétan a legelső alkalommal megtettem volna, amikor kijött a száján, hogy ha beköóöm, "dob" Ugy tett, mintha ebben a történetedben nem ő lenne a ygenge láncszem, mintha nem neki lenne veszteni valója.
2016. dec. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jót tesz a nő önbizalmának, hogy van egyfiatal pasija. Jó nőnek érzi magát ettől, hogy egy 13 évvel fiatalabb pasi kívánja őt. Nem szeret, csak használ. Sose vállalna fel téged mások előtt. Döntsd el, hogy megéri-e neked ezt a kapcsolatot fenntartani, ahelyett, hogy megadnád magadnak az esélyt, és találnál valakit, aki megbecsül.
2016. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-el értek egyet!Sztem is csak arra kellesz kipanaszkodja magàt !A màsik meg hogy jót teszvazönbizalmànak hogy egy fiatal pait az ujja köré tudott csavarni erre büszke !
2016. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!