Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is hátsó szándéka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hátsó szándéka van ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés

Írogat egy fiú, hogy találkozzak vele, dumáljunk stb. Már az elején leszögeztem, hogy nem lesz köztünk semmi, csak barátok lehetünk, de olyanokat mond mindig, hogy csak szex és más semmi, ráadásul barátnője van. Nemrég írt, hogy menjünk el iszogatni meg kajálni, de majd csak reggel menjek haza, fel tudunk menni hozzájuk, aztán majd reggel egymás karjaiban ébredünk meg ilyenek. Állandóan a szexre célozgat, de esküdözik, hogy csak haverkodni akar. Ha rákérdezek a barátnőjére mindig mondja, hogy nem kell neki mindent tudnia.

Szerintetek is hátsó szándéka van és akar tőlem valamit?



2016. aug. 28. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
B@...szni akar.
2016. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

Igen

jó nagy hátsó szándéka(is) van!!

2016. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóban ennyire agresszíven meg akar kapni, mi lesz élőben?? Pattintsd le! Ott a nője, téged pedig dugipajtásnak akar megszerezni! Tudod, olyan barát, akivel dughat! :-D
2016. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:

Jókat tudsz te is kérdezni XDDD


Ahogy előttem leírták, beléderesztene egy patront.

2016. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát belém nem fog az biztos. Mindig azt mondja, hogy értékel engem. Biztos azt hiszi beveszem ezt a dumát.
2016. aug. 28. 15:45
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
Hááát, ha úgy nézzük, rajta rugózol, szóval félsiker már megvan...
2016. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem rugózok rajta. Soha nem feküdnék le vele.
2016. aug. 28. 16:51
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
Nem a szexre céloztam, hanem arra, hogy a fejedben jár, pocsékolod az energiáidat olyanra, amire nem kéne. Ezt egy átlag nő azzal elintézné, hogy fuck it, és onnantól nem foglalkozna vele.
2016. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem is foglalkozok vele, csak annyira bizonygatja, hogy csak barátkozni akar, gondoltam megkérdezlek titeket mit gondoltok.
2016. aug. 28. 18:07
 10/10 Noren1989 ***** válasza:
Te is tudod a választ, Csillagom.
2016. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!