Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha valaki megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki megcsalta az elozo parjat, mennyi az eselye annak hogy a jelenlegit is megfogja?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
50%. Azaz vagy megcsalja, vagy nem. Nagyjából akkor is ennyi az esélye, ha sose csalta meg az előző párját.
2016. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Azért, ha a normál eset 50%, akkor itt legalább 75%. Aki már egyszer megtette annál nagyobb az esély.


De ne aggódj. Az is a Te hibád lesz. Az indok - mindegy.


- Nem voltál vele eleget

- Túl sokat voltál vele

- Pont közepesen voltál vele, kiszámítottan, fúj

- Túl keveset keresel

- Túl sokat keresel

- Közepesen keresel, unalmas vagy

- Túl gyáva vagy

- Túl erőszakos vagy

- Pont középen, mesterkélt vagy

- Túl sokat vagy anyáddal

- Nem törődsz a rokonaiddal

- Pont középen: kiszámítottan vagy velük, fúj

- Akarsz gyereket

- Nem akarsz

- Talán majd egyszer "nem vagy határozott"

stb.


Mindegy, a hibás csak Te lehetsz majd.

2016. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Majdnem biztos, hogy a jelenlegit is meg fogja csalni.

Az emberek 99,99%-a ugyanis nem képes a jellemfejlődésre, inkább megmagyarázza magának, hogy miért is nem volt erkölcstelen dolog, amit tett.

2016. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell parázni. Mindegy kivel jössz össze, egy idő után úgy is meg leszel csalva.
2016. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ez egy eset volt és a jelenlegivel eleve másabb a kapcsolat, vagy a megcsaló eleve ilyen csélcsap, akkor viszont nem érdemes semmi jóra számítani.
2016. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egyáltalán nem biztos. Saját példám az első páromat megcsaltam, megvolt rá az okom úgy gondolom. Utána összejöttem azzal az emberrel akivel csaltam. Ő megbízott bennem, sosem volt téma. Szépen élünk 20 éve vagyunk együtt és nekem nem kell más mert szeretem őt. ( az elsőt nem szerettem eléggé) Ha egy nő szeret, nem kell neki más férfi.
2016. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
6os vagyok, még valami. A férjem is megcsalta velem az előző feleségét, de engem nem csalt meg úgy érzem. Mert szeretjük egymást ez a titok
2016. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szergej55 ***** válasza:
79%
6-os, nincs okod megcsalni senkit. Okod legfeljebb arra van, hogy ha rossz a kapcsolat, akkor befejezd az adott illetővel, de nem akarok az álomvilágodba beavatkozni, magyarázz meg nyugodtan magadnak mindent.
2016. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

#7 "de engem nem csalt meg úgy érzem"


az, hogy te mit érzel, és hogy közben mi a valóság, az nem biztos hogy egy és ugyanaz!

2016. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Több az esélye hogy megcsalja, mint annak hogy nem.

Van ugye az a tipus aki csal, és van aki sosem tudna.

2016. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!