Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert van az h aki megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h aki megcsalta mar a parjat es kiderül h felrelepett a parja ugy csinal mintha bomba robbant volna?

Figyelt kérdés
Ismerosoknek tortent,a ferfinek egyejszakas kalandjai,par honapos szeretoi viszonyai voltak.A parja megcsalta egy masik ferfival marmint csak csok volt de elmondta a parjanak mert nem akarta h mastol tudja meg.Most a ficko felvan haborodva,elmondja mindennek a parjat h mekkora k...va stb...(szegeny feleseg meg mindig nem tud a parja felrelepeseiröl).Teljesen magaba zuhant h megtette es h ez lett a vege!Kerdezem en mert több esetben is volt mar ra pelda h aki megcsalta a parjat mar kiderült h a parja is teljesen felvan haborodva?undorito a megcsalas sztem,de nem ertem h ha valaki ugy gondolja atverheti,megcsalhatja a masikat akkor forditva mert ne tehetne???ennyire önzö valaki??!!!nem hogy magaba nezne inkabb
2016. nov. 28. 10:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi csak felhaborodtam ezen h szegeny nö emeszti magat h elveszti a ferjet,de a ferj meg szanalom.Több ilyen esetet is olvastam,nem ertem miert ilyen szemet amugy is valaki,de ha mas teszi meg vele fel van haborodva!
2016. nov. 28. 10:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért.

Mert ezzel tereli magáról a felelősséget, a gyanut, nehogy kiderüljön az aljassága.

Legjobb védekezés a támadás.

Undorító, gusztustalan dolog, de sajnos sok ilyen ember van... :/

2016. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ez így van. Én párom is megcsal, még mindig viszonya van,csak soha sem tudom elkapni őt. Pedig tudom hogy megcsal. Es mikor szoba hozom rám támad. Ideges nagyon.
2016. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mert gerinc osztásnál hiányoztak.
2016. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ennyire önző. Måsrėszt magårôl tereli a figyelmet.

Engem megcsalt a fėrjem, együtt van a nővel.Hônapok teltek el, ėn is talåljozgatok valakivel.Olyan ideges lett a mėg fėrjem.Ez csak önzės, birtoklåsi vågy.

Az ilyen pasiktôl jobb megszabadulni.

2016. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Mert az ilyen és sajnos egyre több van azt hiszi neki a szex, a kapcsolat a bárkivel bármit az alanyi jogon jár.
2016. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!