Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Segitene valaki ezt a nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitene valaki ezt a nőt megérteni?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje kapcsolatban élettársam egy nő,az utobbi időben megromlott a kapcsolatunk,nem vészesen csak némi vita és hasonlók,de a szex az kifogástalan,járunk együtt szorakozni és hasonlók,a napokban kiderült az élettársam megcsalt hosszabb ideje egy párkapcsolatot tart fenn egy pasassal.Én egyből szakitottam vele de kézzel lábbal vissza akar jönni hozzám hogy folytassuk együtt épitsük újra az életünket,de visszahallottam,hogy minden gecnek lehordott meg talán még meg is akartak veretni pénzért meg hasonlók,ezt nem értem mert semmi rosszat nem tettem a barnőm ellen sőt költöttem rá szorakozni vittem ruhát vettem neki egyebek.Tehát mindent elkövetett ellenem amit lehet,de azon vagyok meglepödve hogy sir könyörög meg hasonlók hogy vegyem vissza engem szeret és egyebek,ki hiszi ezt el? Nem tudom mihez ragaszkodik? Se autom,se pénzem,se semmim se gyerek,nagyon fél nehogy összeálljak valakivel pedig nem keresek senkit de lenne lehetőségem rá,mert szeretnek a nők.Azt nem értem most 1000el szeret meg nyalizik hogy kezdjük újra,de kérdem én minek amikor azt hallottam vissza hogy minden téren rossz vagyok neki,vagy ezt csak "divatból" mondta a mellékes pasijának mert ezt illik vagy hogy van ez ezt nem értem.
2016. dec. 4. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer félremegy, sajna megreheti újra, főleg ha így lehordott.. Nem tudom én se megérteni hogy miért most kapadozik. Gondolom átértékelte a dolgokat.
2016. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos annak a másik pasinak akivel a hátad mögött együtt van, annak nem kell a volt barátnőd,ő viszont nem akar egyedül lenni. De vissza ne fogadd, aki ilyen ocsmányságokat terjesztett rólad az nehogymár téged akarjon.
2016. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez az érdekes hogy a pasinak kéne nagyon ezt tudom könyörög a barátnőmnek,ezért is nem értem a dolgot. Átértékelt mindent azt mondja hogy engem szeret!
2016. dec. 4. 15:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A pletykákat hogy visszahallottad, arról mit mondott igazak? Mondjuk a dolgon nem változtat. Megcsalt és újra megfogja tenni.
2016. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja,hogy részben igazak mert nagyon haragudott rám de csak dühében mondta amiket mondott,azt mondja nem tenné meg mégegyszer mert megbánta meg a pasas is hergelte és azért beszélt ugy rólam.
2016. dec. 4. 15:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért valoszinű hogy meg teszi megint? Alapból ilyen nő?
2016. dec. 4. 15:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért mert nem csak egy botlás volt egy gyenge pillanatban. Hosszabb ideig csalt, hülyének nézett, hazudozott stb. Megtudnál újra bízni benne?
2016. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nehogy visszafogadd, ha eddig is kiveszélt, gondold el most mi lenne. Minden hülye papucsnak elhordana és mostmár igaza is lenne...

Azért kapálózik, mert te egy biztos pont voltál.

2016. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*kibeszélt
2016. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aljunk már meg egy percre! Mi az már, hogy megveret? Normális ember nem dobálózik ilyen szavakkal csak úgy... nekem ez nagyon fura tudod.

Elmesélhetnéd nekünk a történet hiányzó részletit is, mert nehezen hihető, hogy te a csaj ellen semmit sem vétettél, de másoknak úgy fest le, mint egy szörnyeteget. Ja és szerintem se erőltessétek ezt a kapcsolatot, nem egy szeretetteljes építő jellegű kapcsolat a leírtak alapján.

2016. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!