Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Valaki segítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Valaki segítene megérteni a dolgot, hogy mire is véljem?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal egy oldalon, nagyon jól elbeszélgettünk. Majd megkeresett facebookon és ott folytattuk.

Kicsit csendes lány vagyok, nem vagyok olyan mint a mostani tömeg lányok, nem iszom, nem cigizem és nem igaz járok bulizni. Elmondta, hogy ilyesmi lányt keres mint én. Figyelmes voltam vele és mindig érdeklődtem utána. Felhozta, hogy találkozhatnánk "de csak megemlítette" és el is terelte a szót. Azóta nem hozta fel és nem is nagyon beszél velem. Én kerestem 2 alkalommal is, de csak átlagos dolgokról beszéltünk,majd olyan mintha leakart volna rázni erre mentegetőzött hogy ne hogy azt gondoljam hogy leráz. Viszont ő már nem keres azóta. (3napja).


Nem tudom, hogy mire is véljem? Zavar és itt rágódom, hogy mit ronthattam el.Nem találkoztunk személyesen.

Keresni nem akarom. Talán mégis a r*bik érdekli? Csak nem értem, hogy ő keresett meg és ő kezdeményezett az elején.


2016. nov. 6. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Amikor felhozta, hogy találkozzatok mit reagáltál? Nem lehet, hogy azt hiszi nem akarsz vele találkozni, és inkább nem erőlteti a dolgot?
2016. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor épp beteg voltam és erről tudott is. És nem akartam megfertőzni. Ezért csak felhozta.
2016. nov. 6. 12:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor hozd szóba te, hogy már jobban vagy és szívesen megismernéd személyesen is. Ha tetszik a srác, akkor egy próbát megér.
2016. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak tartok attól mert az is mondta azokat a lányokat szereti akikért meg kell küzdenie. De múltkor is én írtam és elbeszélgettünk majd egyszer csak nem írt vissza
2016. nov. 6. 12:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy dobd le egyből a bugyid. :D Csak egy találkozó, ha nemet mond, mi történhet? Semmi, legfeljebb nem beszéltek többet neten, úgysem ismeritek egymást. Én is férfi vagyok, de nem tartanám gáznak, ha egy lány hozná fel a találkát, még örülnék is, hogy egy zárkózott lány érdeklődését sikerült felkeltenem. De te tudod. :D
2016. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Végül is egy próbát megér :)
2016. nov. 6. 12:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért még érdekelnek válaszok/ tanácsok
2016. nov. 6. 12:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Na ugye, én is ezt mondom. :D Ennél a helyzetnél még az is jobb szerintem, ha visszautasít, legalább nem fogsz azon agyalni, hogy mi lett volna, ha..

Ha eszedben lesz, majd írd meg hogy alakult. Ha már a negyedik válaszomat írom, csak érdekel mi lesz a vége. :))

2016. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van :) megírom mindenképpen
2016. nov. 6. 12:56
 10/10 anonim válasza:
Az is lehet,hogy közben inába szállt a bátorsága,vagy meggondolta magát.Kérdezd meg szerintem!
2016. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!