Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem szeretem a férjemet ha 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a férjemet ha 10 év házasság után izgat milyen a szex mással? A férjem volt az első férfi az életemben?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 13:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szereteheted még attól őt, míg csak gondolati szinten van a fejedben, nem úgy, hogy meg is csalod. Amúgy nyilván azért jár a fejedben ilyesmi, mert az első volt neked, gyorsan elköteleződtél felé.

De igazából neked kell érezni, hogy mit ézel iránta. Csaka szex miatt izgatna mással a dolog vagy örülnél, ha több is alakulna mellette? Ez nem mindegy.

2016. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Tipikus eset.
2016. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
szeretem,csak hogy egy másik férfi mit tud nyujtani menyiben különbözik tőle jobb rosszabb? másképp udvarol,stb
2016. dec. 7. 13:48
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
Szomorú....
2016. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha már az is érdekel, milyen volna mással randizni, akkor nem hinném, hogy igazán szereted.


1-es voltam

2016. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha már ilyeneken gondolkodsz, akkor valami nem stimmel a kapcsolatotokban. Vagy építsd fel/ visszaa kapcsolatot a férjeddel, vagy előbb- utóbb, így vagy úgy, de vége lesz...tapasztalatból mondom, csak férfiként.
2016. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező. Ez teljesen természetes amit érzel. 10 év amúgy is elég hosszú időnek számít, pláne úgy, hogy a férjed volt az első az életedben, így ez egy teljesen normális szituáció, hogy kíváncsi vagy milyen lehet mással is. Ne legyen emiatt bűntudatod. 26/F
2016. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Azt Te tudod,hogy szereted-e még Őt, de szerintem - és ezzel biztos sokan vitába szállnak - nincs köze a kettőnek egymáshoz.

Sőt, én azzal se hozom összefüggésbe,hogy Ő volt az első az életedben és másra vágysz.


Én arra gondolok,hogy valaki megjelent körülötted akihez vonzódsz..szexuálisan..Nincs ebben semmi, előfordul ez mással is.


Van, akinek csak gondolati szinten jelenik ez meg, van, aki tovább is lép.

Ez már a Te döntésed lesz... amit meg kell gondolnod.

2016. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen természetes. Ő volt az első neked,biztosan nagyon fiatal voltál még,mikor összejöttetek. Neki gondolom nem te voltál az első. Nem voltál még megérve a házasságra és ez most jött elő,várható is volt. Bár előbb kellett volna kiélned magad,de nem kell elfojtanod az érzéseidet.Nyugodtan kalandozz,ismerkedj más férfiakkal,szórakozz. Nem várható el,hogy ne kívánj meg másokat is,nem vagy apáca. A férjed meg ha szeret elnézi ezt neked,és vár rád mert ő a házasság előtt meg tudta tenni,azt amit te nem. Ha pedig nem,akkor nem szeret ,csak elvesztegettél 10 évet és végre megszabadulsz tőle.
2016. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%
Most lehet mondani, hogy perverz vagyok, de én még élvezném is az ilyen helyzetet ha én lennék a férj, de persze nem vagyunk egyformák..:) 33/F
2016. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!