Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férfi, aki sok éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki sok éves házasság után valóban megelégszik a feleségével? Ha igen, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Ha te valóban az a férj vagy, aki nem is akarod megcsalni a feleséged - mit gondolsz, ez miért van így? Mit teszel ezért te, és mit tesz a feleséged, hogy így is maradjon? És mit teszel, ha kísértés lenne? Vagy ha harmonikusan működik a kapcsolat, akkor nincs is igazi kísértés?

2015. dec. 16. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez alap, olyan embereknél, akik normális családban nevelkedtek. Ahol megtanulják, mi a becsület, tisztesség.

Mint férfi rengeteg lehetőségem lett volna megcsalni az aktuális páromat, sose tettem meg.

Nos egy-két barátnőm nem tudott ellenállni a kísértésnek, és ők megcsaltak engem.

Van ilyen.

2015. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

44 éves vagyok és nem csaltam meg a feleségemet és nem is áll szándékomban. Ezt 21 éve döntöttem el,amikor hüséget fogadtam neki.

Tehát szerintem ez döntés kérdése.

A másik fontos dolog,a kommunikáciò. Mindig meghallgatjuk egymást és nálunk egyikünk sincs alárendelve a másiknak.

Kísértés? Még nem Volt benne részem.

2015. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, jaa, hogy te csak azért vagy hűséges, mert még nem volt részed kísértésben? Így könnyű... :)))

Van aki 20 évig hűséges, eszébe sem jut megcsani a feleségét...aztán hirtelen menden megváltozik. Így volt ez nálunk is, párom 21 éve házas volt, amikor megismerkedtünk, és szinte azonnal szerelem lett belőle..ez már több mint két éve tart ))

2015. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam becsület kérdése, de talán nem is ez rá a jó szó...

A lényeg hogy tudtam mennyire fájna neki ha megcsalnám(illetve hogy nekem is mennyire fájna ha ő megtenné) , és ezért nem is tettem volna meg soha. Az más kérdés hogy ő megtette..., de ettől még a következő kapcsolatomban is így fogok hozzáállni a dologhoz. Beállítottság, élet szemlélet kérdése,képesek vagyunk e fájdalmat okozni a másiknak... Én nem....

2015. dec. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Azok az emberek akik lemondanak a sok szexről, titkos vágyaikról és szinte aszexuálissá vállnak azok könnyen maradnak hűségesek. Én nem ilyen vagyok tehát estem már bűnbe. 38/F
2015. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Férfi van olyan. Igen. Mert Férfi.


A pasi az nem lesz hűséges, de a pasi az nem is Férfi, maximum hím nemű.

2017. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!