Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy éjszakás kalandból több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kalandból több éjszakás, végül szerelem?

Figyelt kérdés

Jártatok így? Most mit csináljak? Félek, nem látom objektíven a helyzetet, és csak a jó szex mámora hiteti ezt velünk.

Igen, voltak gondok a kapcsolatomban, hogy ide jutottam, de eddig orvosolhatónak láttam azokat, ha meg van az elszántság részemről is. Viszont most pont az az elszántság hiányzik, s helyette egy hatalmas bizonytalanság van.

26F



2016. dec. 9. 10:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nálunk ez történt, 1 éve együtt.
2016. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
1-ejes kalandnak indult 7 eves hazassag lett belole.
2016. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
7. éve, vagy 7 évig tartott?
2016. dec. 9. 11:00
 4/22 anonim ***** válasza:

Habár mi mindketten egyedülállók voltunk,mikor megismerkedtünk,de egy alkalmas szexnek beszéltük meg a talit Badoo-n,aztán azon az estén rá is jöttünk,hogy több bennünk a közös,mint hinnénk,csak beszélgettünk és beszélgettünk,azon az estén a szex egyáltalán nem is volt fontos,pedig azért jött el. :D

Életem eddigi legboldogabb párkapcsolatát élem,ő is,szeretjük és becsüljük egymást,jót mosolygunk a történetünkön.

1 éve együtt és örökké. :)

28/N és 29/F

2016. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
a bnöddel miota tart a kapcsolatotok?es az egyejszakas viszonyban levö nö akar töled parkapcsolatot?
2016. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Persze nincs lo jo a szamar is!!!!nem??

Hagyd el a nödet,eleve megcsaltad,eleve mas nöre vagysz!ha mi azt irjuk 50enen h lehet szerelem ebböl otthagyod a bnöd a masikert,ha azt irjuk h nem lehet szerelem maradsz a szar kapcsolatpdban?!!!te nem szereted a bnöd,mond el neki mi törtent,ne kinozd tovabb!en voltam igy!!maradtam mert azt hittem szeretem a bnöm,kivertem a fejemböl a masik lanyt...aztan fel ev mulva veletlenül talalkoztunk,ujra elötört belölem minden es megint megtörtent...aztan a bnöm ele alltam es elmondtam nem volt kellemes de utolag belattam h jol tettem,most boldog es nem mellettem kell szenvednie,szenvednünk...a lannyal összejöttem 3 honap volt,volt szerelem de vegülis nem müködött,nem igazi kapcsolat volt szexre alapult!banom h nem küzdöttem az exemert mert utolag lattam be mennyire rendes nö volt.sztem mond el a bnödnek hidd el,ne huzd tovabb az idöt...elöbb utobb vege lesz,minnell elöbb legyetek tul rajta,ez igy helyes!!

2016. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Viszonylag korán összejöttünk, és 9 éve tart a kapcsolatunk kisebb nagyobb nehézségekkel, de még nem vagyunk házasok.


A másik lánnyal 5 hónapja kezdődött ez a történet, noha tény, hogy csak kb havonta találkozunk, (ha hazamegyek szülővárosomba, ahol ő is lakik), de telefonon, neten rengeteget beszélünk, már az elején jobban működött vele szex, kommunikáció, problémamegoldás, intimitás, nyitottság, őszinteség (nem az afféle "a barátnőddel is az elején jobban ment.." történetről van szó.)

Ő is hasonló helyzetben van, mint én, (noha neki katasztrofális a kapcsolata, én meg "csak" egyszerűen nem találom a helyemet a saját kapcsolatomban, és nem vagyok biztos benne, hogy találunk, pedig amúgy úgy tűnhetne, hogy igen).


Ő nagyon szeretne velem lenni, és nagyon szerelmesnek tűnik (saját bevallás szerint is). Én meg úgy vagyok, hogy képtelen vagyok reálisan átlátni, hogy mit is érzek, és mi a jó, ha belemegyek egy új, jobbnak hitt, de bizonytalan kapcsolatba, vagy inkább megpróbálom helyrehozni a sok év alatt "kiművelt" párkapcsolatomat, amivel "igazából csak nekem vannak mondvacsinált bajaim", de nem gyomlálódik ki az a rossz érzés.

(A barátnőm annyit lát a történetből, hogy vívódok a kapcsolatunk felett, de nehezen tudom megfogalmazni, hogy mi is a bajom az egésszel. Én pedig tényleg illene végre eldöntsem, kivel, s mit akarok.)

2016. dec. 9. 13:18
 8/22 anonim ***** válasza:
A szerelem édeskevés hosszú távon.
2016. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
Valamelyik kapcsolatodnak pedig veget kell vetni!!!a jelenlegi parod is gondolom fiatal,meg talalhat olyan embert aki megbecsüli.engedd el!!nem is tudom h birsz a szemebe nezni.gondolom forditott helyzetben ha a bnöd vacilalna nem tetszene.de kitudja lehet tudja mit müvelsz es mar beujitott egy uj palit!!!!remelem!!!engedd öt el had legyen boldpg.te meg jöjj össze a szeretövel aztan meglatjatok mi lesz!!!ez a legjobb dönted!ketelyek közt elni sem jobb!!legyel tisztesseges es valld be a bnödnek,engedd h boldog legyen.
2016. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 Volt már, h vacilált. Pali is volt. Ugyhogy no comment ez a része.
2016. dec. 9. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!