Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet az, hogy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy 22 évesen, máris túllátok az egy éjszakás kalandokon, és nem a szex vezérel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy év igen kimerítő volt számomra, mind érzelmileg, mind lelkileg. Nagyon boldog voltam, és nagyon szerelmes, megtaláltam azt a lányt, tényleg akivel az életemet is le tudtam volna élni.

Azután szinte pár hét alatt vége lett mindennek..:/

Nem mondom, hogy én nem voltam hibás benne. Megromlott a kapcsolatunk, és nem kért már belőlem..:/

Nagyon nehezen dolgozom ezt fel. 3 hónapja történt.

Fáj, hogy senki sem szeret, és nincs egy lány, akit megölelhetnék, és megcsókolhatnák, tényleg tiszta szívből.

Bulik, kalandok, stb jöttek hétről hétre. Képtelen voltam nem rá gondolni közben, és csak a vele töltött percek hiányoztak/hiányoznak.

Az utolsó ilyen csak szexre dolognál, rájöttem, hogy hiába van szex, ha semmit sem ér. Noha azóta is lenne lehetőségem rá, akár vele, akár más lánnyal is, de nem visz rá semmi.

Szép lányok, egytől egyig, nemlehet okom panaszra, vonzanak is testileg, de valahogy nem nem nem és nem tudok a szexre gondolni.

Szeretkezés, igazi együtt létre vágyom, ahol mindkét fél szerelmes, és vonzódik a másikhoz nemcsak testileg, de lelkileg annál jobban...:/

Sokan néznek hülyének, hogy miért nem dugok, ha megtehetném...de senki sme érti, hogy nincs rá szükségem...

jót tesz, mert jót, pár óráig utána jó, de azután megint csak lejjebb süllyedek, hogy érzelem nulla.


Szó sincsen arról, hogy első barátnőm, meg szerelmem lett volna, senki ne higgye azt, hogy most itt életem drámája van.

Viszont fura, hogy a partyk során, vanak tőlem jóval idősebbek ,akik szexre mennek, akár a fix barátnőjük mellett is....

Ilyenkor tudom értékelni, hogy mennyire jó volt, és mennyi fájdalmat okozhattam neki, én is egy egy bulival, (megcsalás nemvolt soha) és olybá tűnik, hogy más férfitársaim ezt valahogy nem abszolválják..:/


Régen éreztem ennyit egy lány iránt. De mindig tovább tudtam lépni. Kapcsolatból kapcsolatba (és nem csak szexkapcsolatba).

Most valahogy nemsikerül, és én vagyok egyedül csak magamnak.

Számos lánytól kapok észrevételeket, jeleket, azonban mégsincs az a valami, hogy mikor meglátom a lányt, elfog egy érzés, és átsuhan rajtam valami.


22 vagyok, mégis sokszor azt érzem, hogy egy 40 éves ember fejével gondolkodom. (és nem olyanéval, akinek az az életcélja, hogy 20 évesekkel hetyeg, mert alatta van az audi, nyakába meg a fux)



2013. okt. 20. 17:49
1 2
 1/12 Pain for Pleasure ***** válasza:

Te ilyen vagy és kész. Nem kell okokat keresned.

Tudom közhely, de idővel túl fogsz lépni rajta. :)

2013. okt. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az hogy meleg vagy, de még magadnak se merek elismerni
2013. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

meleg?!

kétlem. hidd el...

2013. okt. 20. 18:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Wow, te különleges kis hópehely. 22 évesen nem csak szexet akarsz, bizonyára nagyon érdekes és különleges ember vagy.

Ugyan, kérlek.

minden ember más érzelmi meg érettségi szinten áll, nem kell ebbe többet beleképzelni, mint ami. Ilyen vagy, és kész. Nem leszel tőle se jobb, se rosszabb.

2013. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerelmes lettem! :)
2013. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

sosem állítottam, ohgy különleges vagyok. mindneki ezt képzeli magáról.

csak nem értem, hogyan változott rövid idő alatt ennyit a felfogásom...:S

nemolyan rég még én is abba voltam hogy szex, ésakor jobb lesz majd. aztán nemistudom, néhány nap alatt felnyílt valahogy a szemem, és most totál ott tartok, hogy pusztán csak testiség nemkell senkitől sem.


más kérdés, ohgy ezt senki sem hiszi el nekem, és a lányok is komplett idiótának, vagy hazug pasinak képzelnek..merthogy "ugyan már, mingenki a szexre hajt, mértlennél te más?"....:S

2013. okt. 20. 19:52
 7/12 anonim ***** válasza:

De igen is,van aki így gondolkodik!Nem csak te,másnál is történik ekkora változás.Üdv.sorstárs!

Bennem is egy világ fordult meg mostanra,szintén egy szerelmi bánatnak köszönhetően!És hálás vagyok ezért!

2013. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

én jelenleg nem érzem hogy jobban lennék mint egyébként. önmarcangolo és szánakozoéltetet élek. tudom hogy soha nemjön vissza ő már hozzám...

igazság szerint azért érzem magam nullának, mert nincs egy lány akit felmutathatnék, hogy igenis, ő a szerelmem, ő az akit szeretek, és fontosnekem...:/

2013. okt. 20. 20:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Elkésve nem vagy semmiképp,22 éves vagy.Sokat fog még változni a személyiséged,változnak a dolgok.Viszont,amíg nem tudsz túllépni ezen,addig a jó dolgok,az új sem tud beköszönni az életedbe,mert a múlt "visszatartja".Ne kudarcként kezeld ezt a dolgot,hanem tapasztalatként.Hiszen építkeztél belőle már avval is,hogy másképp gondolkodsz a férfi-nő kapcsolatról.
2013. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

régebben pedig segített az, hogy kapcsolatbol kapcsolatba ugrottam. sosem voltam ténylegesen egyedül nagyon sok idegig...

msot ez nagyon fura, és nemigen tudok mitkezdeni vele..:/ magam alatt vagyok, és sokszor gondolok olyan dolgokra is amite aligha kellene 22 évesen.:/ :S

2013. okt. 20. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!