Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki csalná meg a párját, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csalná meg a párját, ha nem derülne ki és nem lenne semmilyen következménye?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 15:35
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Az csalja meg aki magát szereti és azt a valakit vagy valamit ami kielégíti a vágyait. Mivel az illető magát szerrti, önmaga pedig nem állandó, az sem lesz állandó ami kielégíti a vágyait.
2016. dec. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
62%

Ha egetverő a szerelem és a vágy, akkor nincs késztetés másik partnert keresni. De ha nincs is szexuális jellegű indíttatás a félrelépésre, még mindig kérdezhetem: És ha megfizetem?

A többség ilyenkor már rávehető a megcsalásra, de van, aki nem. Miért nem? Mert lehetetlen olyan élethelyzet, hogy egy eseménynek ne legyen következménye. Minden ember szereti legalább saját magát, és nem szereti csalónak érezni önmagát. Ez is egy visszatartó erő.

Tehát a kérdésre két válasz létezik. Egy pontos válasz, amely szerint a kérdés nem is értelmezhető, nincs jelentése, de akkor válasz sincs.

A másik választ úgy kapjuk, hogy elvonatkoztatunk a valóságtól és feltesszük, hogy mégis léteznek okozat nélküli események. ( Némely történésnek annyira jelentéktelenek a következményei, hogy közelítenek a nullához). Ez esetben a válasz: mindenki rávehető fenyegetés nélkül- pusztán csak csábítással vagy jutalmazással- a félrelépésre.

2016. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
69%

nem. és nem. de nem azért mert huu de rendes vagyok,hanem magam előtt lenne rossz.az adott szó az fontos.nem a másiknak fogadok meg ezt-azt-amazt hanem nekem legyen tartásom és ne kelljen önmagam előtt szégyenkeznem.ez nem vagányság vagy valami jó kis buli.nekem is irtó rosszul esne.

akkor eszemben sincsen másnak ezt nyújtani.

ha már nem jelent sokat a kapcsolat-akkor korrekten legyen vége,ne kelljen nekem önigazolásként ilyen dolgokban keresnem azt-amit esetleg úgy gondolnék-mindenki csinálja akkor én miért is ne?ez jár nekem.

hát nem.

mondom ezt mindenféle erkölcsi fölény nélkül.

szóval-nem.

2016. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!