Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha Daily One Plust elkezdem...

NidiKing kérdése:

Ha Daily One Plust elkezdem szedni akkor annak nem lesz semmilyen következménye mellékhatása?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne hogy nincs alapja, de egy ismerősöm azt mondta nekem, hogy az ilyen tablettás "szteroidoktól" :D megállhat a májam
2014. máj. 24. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
De! Sokkal jobban fogod érezni magad,nem leszel egész nap álmos és sárgát fogsz pisálni. Én mást nem vettem észre,2 hónapja szedem.
2014. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a szteroidoktól tényleg lehet sokminden bajod, de mivel a vitamin az nem szteroid így aztán sok közük sincs egymáshoz... és igen drága lesz a picid... szerintem felesleges napi szinten szedni, így a nagy részét úgyis csak kipisiled...

én mega daili onet szedek 3-4 naponta 1 zacsit, így ami másnak 1 havi adag, az nekem 3-4 hónap... mellé sok sok zöldség és némi gyümölcs...

2014. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. máj. 24. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!