Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik voltak már vagy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak már vagy vannak nyitott kapcsolatban, ez hogy működik nálatok?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok féltékenyek, nem esik rosszul, ha párotok mással fekszik le, mást csókol stb.? Nem fordult meg a fejetekben, hogy inkább kerestek olyat, aki hűséges? Vagy nem vagyok szerelmesek a párotokba, csak valami miatt megéri együtt maradni?
2016. dec. 20. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem vagyok belé szerelmes, akkor nem maradok vele együtt. Ha nincs meg az a kötődés, ha nem tudok benne megbízni akkor semmi értelme nincs. Érdekből meg....érdek kapcsolat az általában nem az érzelmekre alapul.
2016. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólóval értek egyet, ha nincs meg a szerelem, nincs meg a varázs, akkor nincs értelme együtt maradni. Még szép, hogy rosszul esik ha mással fekszik le a párom. Azonnal otthagynám. F
2016. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!