Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott kapcsolatban nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolatban nálatok belefér, ha becsúszik egy fiú is a párodnak?

Figyelt kérdés

Házibuli stb, és kiderült, hogy egy sráccal koccoltak össze. Nem is kicsit.


De az is a barátnőjével volt, állítólag csak amolyan futó kaland volt, egymásra gerjedtek hirtelen, mondtam rendben, de rájöttem, hogy azóta is találkozgatnak.


Megegyeztünk a nyitott kapcsolatban, de azt nem mondta, hogy fiú lenne a másik.

Nektek elmenne a dolog? Én elég nyitott vagyok, de nem tudom, mit gondoljak, és a másik srác barátnője meg semmit se tud, ez is zavar.


2016. ápr. 21. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem menne el és többé nem is nyúlnék ehhez a másikhoz.
2016. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a nyitott kapcsolat sem menne.

Eddig tudtad, hogy a fiúkhoz is vonzódik? Mert ha igen, akkor szerintem mindegy, hogy most fiúval vagy lánnyal találkozgat.

Ha nem tudtad, akkor viszont gáz, hogy ilyen fontos infót nem mondott el neked.

És az is gáz, hogy a másik lány semmiről sem tud és átvágja a barátja.

2016. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az első kalandja volt fiúval, szóval nem volt mit tudnom vagy nem tudnom. de hát azt mondja, most ez így jött ki, ő se gondolta volna. de az pozitívum, hogy elmondta, tehát ennyiben becsülöm, mert hát le is tagadhatta volna ...

Tényleg nem tudom, végül is ő van a sráccal, csak tényleg a másik barátnője ciki sztem is, hogy az meg teljesen naiv és nem is sejt semmit (ott még nyitott kapcsolat sincs).

2016. ápr. 21. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy a barátnő nem tud semmiről, az nem a te dolgod.

Egy nyitott kapcsolatban sokkal több mindent sokkal mélyebben, őszintébben meg lehet beszélni - és sokkal több minden fér bele.

Nem ártana tisztázni azért a dolgokat, mert a nyitottság rád is vonatkozik, és jó tudni a határaidat - gondolom én...

2016. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt nem teljesen értem ...
2016. ápr. 22. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!