Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most akkor szerető lettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerető lettem?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfi került az életembe akivel "ismertük" egymást. De főleg csak köszönő viszonyban voltunk.

1 hete ez megváltozott.

Hazajött az ünnepekre és rám írt 1 hete. Bevallotta, hogy gyengéi a vékony nők, én az vagyok. 2× találkoztunk, a 2. találkozónál szexeltünk is.

Viszont elmondta, hogy van barátnője, de olyan semmilyen kapcsolatban vannak. Többször ott hagyták egymást, x ideje nem is volt szex köztük. Most költözőben van. Ahogy erről beszélt nem láttam érzelmet rajta.

Most nem tudom hova tenni, hogy akkor az itthoni numerája lettem vagy mi?

Már szó esett arról is, hogy ha legközelebb haza látogat összefuthatnánk ismét.

Fura ez a helyzet mert még soha nem voltam ilyen "kapcsolatban".



2016. dec. 26. 09:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen ès persze,hogy rossz a kapcsolata mindegyiknek az.
2016. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Akár igaz is lehet, akkor viszont lépjen mielőbb.

De azért te se éld bele magad semmibe, lehet csak "felejtésnek" kellesz. Vagy az egész csak kamu

2016. dec. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy rossz a kapcsolata. Még is mit mondjon neked? Tökéletes és imádja, te csak tedd szét a lábad?

Én is, ezt mondtam minden nőnek. A nők is tudják legbelül, hogy ez nem igaz, de így könnyebb belemenni egy ilyen kapcsolatba. A pasik ezt mondják, a nő meg ezzel altatja a lelkiismeretét, hogy tulajdonkép nem barmol bele egy kapcsolatba, mert az már nem is kapcsolat.

2016. dec. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Több srác előadta már ezt a jelenetet nekem, mindig elmondtam, h nem leszek második. Ilyenkor jön, h ez nem lóverseny. Amelyik bejött, annak elmondtam, h elmegy, szakít és akkor lehet vmi. Az egyik komolyan is vette, 2héttel később már jártunk, ma pedig a felesége vagyok. Amíg nem lép ki az előzőből, addig nem elég rossz az...
2016. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak szex, a tested tetszik neki, azt meg is kapja. Pont.

Igen, te most ilyen fix numera lettél, nem kell neki csajt keresni, mikor hazajön, beugrik hozzád, hogy könnyítsen magán. Ennél többet nem ígért, úgyhogy ne is várj.

2016. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem várok szerelmet, nem is várok többet ettől az egésztől.

Viszont ez az egész dolog a csajjal úgy látom, érzem, hogy tényleg így van. Látom ha valaki kamuzik ennyire ismerem a férfiakat, embereket.

Őszintén mesélt, hogy mi a helyzet náluk, nem kertelt.

2016. dec. 26. 09:34
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
6os, te nem szánod a nőket, csak irigy vagy.
2016. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Költőnő? ***** válasza:
40%
# én meg szánom az ilyen általánosító gyökereket.
2016. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Költőnő? ***** válasza:
40%
#6
2016. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Szergej55 ***** válasza:
83%
A 2. találka után széttetted a lábadat, mit vársz? Ne aggódj, mindig vissza fog menni a mostani nőjéhez a kényelmes melegbe, te alkalmanként jó leszel, úgyis megkap könnyen.
2016. dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!