Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek, ha megtudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a legjobb barátnőtök valakinek a szeretője?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről derült ez ki. 30 éves, gyönyörű nő, nagyon csinos és mindig nagyon fiatalosan, trendin, a legdrágább ás legmárkásabb ruhákban jár. Bármilyen férfit megkaphatna. Az utcán leszólítják, hogy van-e pasija. De neki egy jóval 50 feletti orvos kell, akinek családja is van. Mindig tudtam, hogy van valakije, mivel kizárt, hogy egy ilyen nő évekig egyedül éljen. Vártam, hogy majd elmondja, hogy miért titkolta eddig a kilétét. Már mindenre gondoltam, de erre azért mégsem. Annak az orvosnak van egy lánya, aki majdnem vele egyidős!


Óriásit csalódtam benne. Még magamat is hibásnak érzem, mivel a feleségével beszélőviszonyban vagyok. Most éppen elmentek, mert elvitte egy kicsit "randizni", ahogy a barátnőm fogalmazott. Ma éppen találkoztam a feleségével és a 10 éves lányukkal, azonnal az futott át az agyamon, hogy a férje a barátnőmmel most száll fel kb a repülőre.


Ne mondjátok azt, hogy az ő dolga, mert tudom. De a barátnőm! Hogyan értessem meg vele, hogy ez senkivel szemben sem igazságos. Ő majd gyerekeket akar, de nem érti, hogy ez a férfi ezt nem adja meg neki. Oké, hogy fizeti a csini ruhákat, de ezért évekig egy ilyen kapcsolatban lenni? Mit mondhatnék neki? Ti mit tennétek? Hogyan reagálnátok egy ilyen "hírre"?



2016. nov. 21. 20:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
7%
Nők! Nem is kell továbbmagyarázni ezt.
2016. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Nyílván elszólnám magam egy párszor hogy nagyon nem jó ötlet de aztán annyiban hagynám. Ha nem akarod elveszíteni a legjobb barátnődett akkor kb nem tudsz semmit tenni. Ő elvárja úgymond tőled hogy mellette legyél akkor is ha boldog akkor is ha nem. Ha vitázol vele hogy nem helyes csak el fog zavarni és olaj lesz a tűzre.
2016. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem a te barátnőd lenne a szeretője, akkor valaki más...
2016. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
En oszinten megmondom, nem tudnek vele tovabbi barati viszonyt fenttartani, mert undorom attol a viselkedesformatol, amit o el. Elje nyugodtan, o valasztotta, de en nem kivanok ehhez a csalashoz asszisztalni. Ha mar ujra csatlakozott a gerincesek csaladjahoz, keressen meg. De amig a kitartott k***va szeretoje egy ven faroknak, engem hagyjon ki a dologbol.
2016. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De engem nem a férfi házassága érdekel igazán, hanem a barátnőm. Persze lenne neki más. De a barátnőm érdekel engem igazán, most van abban a korban, amikor találhatna magának egy normális férfit, akinek nem csak arra kell, amiért "látogatja".
2016. nov. 21. 20:22
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

Én is olyan helyzetben vagyok amivel a barátnőm nagyon nem ért egyet. Persze, eleinte próbált meggyőzni, a józan eszemre, majd annak hiányára hivatkozott, aztán amikor látta,hogy nem tud eltántorítani,már nem próbált lebeszélni.

Egyszerűen óv, félt, de tudja,hogy azzal segít ha meghallgat, hiszen csak Vele tudok őszintén beszélni.


Valószínű,hogy a barátnőd is tudja,hogy nem a helyes úton jár, de néha asz érzéseik rabjai vagyunk, amiből nem tudunk szabadulni.


Mivel a legjobb barátnőd, biztos azért nem mesélte el Neked ezt a történetet mert tudta,hogy ellenezni fogod.

Nem tudsz mit tenni, nem tudod Őt meggyőzni, nem tudod lebeszélni, észérvekkel sem, amíg Ő maga nem jut el oda,hogy szabadulni tudjon ebből a kapcsolatból.

2016. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Dolgozni nem akar de b...ni szeret. A legjobb mikor a munkád a hobbid Ez ilyen egyszerű.
2016. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hm, lehet neki nem ugyanazok a dolgok fontosak egy kapcsolatban mint neked, pl, hogy fiatalabbal legyen együtt, aki csak őt szereti stb., neki gondolom így a jó. Én megpróbálnék egyszer beszélni vele, de nem lebeszélő stílusban, hanem kérdezgetném, hogy miért jó ez neki, utána elmondanám a véleményem, hogy miért gondolom, hogy ez neki sem lesz jó egy idő után. Ha nagyon jó barátnők vagytok, akkor végiggondolja amit mondasz, de az ő döntése, az meg a tiéd, hogy ugyanúgy tudod-e barátként kezelni annak ellenére, hogy te ezt mennyire elítéled
2016. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló szituban, igaz, fiatalabb korunkban. Elmondtam a véleményem, jól összevesztünk, de persze kitartottunk egymás mellett. Nagyon sz..r volt, de igazából itt nem lehet mit tenni... hagyd, hogy elkövesse a maga hibáit, aztán ha jön a pofáraesés, legyél ott neki. Ennél többet nem igazán tehetsz.
2016. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem értettem, miért akarnak az emberek a másik életébe bele szólni. Felnőtt nő, csak tudja, mit csinál, mit akar.
2016. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!