Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy foglalt pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy foglalt pasi azt mondja hogy tesz egy kivételt és le akar feküdni velem de csak egyszer, azt el lehet hinni neki?

Figyelt kérdés
Mindketten párkapcsolatban élünk, az övé 4 éves, az enyém több. Az interneten ismerkedtünk meg, engedtünk a vonzalomnak és egyszer találkoztunk, az autójában történt minden intim, konkrétan szex nem. Azóta eltelt fél év! A történtek után lelkiismeretfordulása lett, megbánni viszont nem báta meg azt írta. Időről időre írkáltunk és a téma mindig az volt, hogy lefeküdjünk-e egymással vagy ne. Én nem tétováztam sokat, elmondtam hogy akarom, ő még gondolkodott rajta. Az idő viszont nekem dolgozott, látja a képeimet a neten és gondolom ez is közre játszott, hogy úgy tűnik elszánta magát és nagyon akarja. Azt mondja, 1-szeri alkalom marad. Azt fontos elmondanom, hogy mit ahogy közben kiderült, a hagyományos szexen kívül perverzebb dolgokat is akar, olyan dolgok amiket otthon nem 'művel'. Mivel tőlem meg fogja kapni -ezt megbeszéltük -így igencsak be van indulva. Volt már valaki hasonló szituációban vagy ismer hasonlót? Valóban van ilyen hogy miattam kivételt tesz és megcsalja a barátnőjét, aztán -úgy hogy közben a perverz dolgokra gerjed, ezt elnyomva a következô X évet hûségesen éldegéli vele tovább?? a netrôl gyûjtöttem pár infót és úgy néz ki az esküvôt tervezik......

2017. jan. 1. 20:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%

"közben kiderült, a hagyományos szexen kívül perverzebb dolgokat is akar, olyan dolgok amiket otthon nem 'művel'." - ingyen vagy, nem kell prostiert fizetnie, szoval persze, meg vissza fog jarni hozzad, hiszen minek adna ki 30 ezreket valamiert, amit ingyen is megkaphat?

De nem tudom, hogy mit akarsz egy ilyen feregtol... bar ahogy latom, nincs tul sok moralis aggalyod, szoval teljesen osszeilletek:)))).

2017. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer meghúzna. Szerintem elhiheted neki:)
2017. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
78%
lol
2017. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Bence_ ***** válasza:
77%

Neked ez nem tök 8?

Te is azért fekszel le vele mert neked ez jó! Ő is ezért. Éppen ezért azt gondolom ez több alkalom lesz.

De miért kezdesz egy hazudozó emberrel?

2017. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet nem értek csak, de azt nagyon nem: mi a jó büdös francert kel félrekefélni??! Miért nincs gerinc bennetek és szakitotok, mielőtt mással dugnátok? Undorító, de komolyan. Aki képes megcsalni a másikat, az nem szereti őt, szóval nem értem minek együtt lenni. És hogy miért a nemiszervetek után mentek.. Megéri egy kósza dugás miatt ilyen undorító módon hátbatámadni a másikat?
2017. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Kismillió példa van arra hogy valaki megcsalta a párját vagy csak alkalmi partnerekkel vagy 1-2 fix nővel volt mellette kapcsolata, szóval a kérdésedre válaszolva igen, el lehet hinni, azt is hogy a szeretőjeként többször s lefeküdne veled. De hacsak nem trollkodsz (mert valamiért szeretnek ezzel szórakozni hogy direkt megcsalós történetekkel idegesítik itt a népet), akkor azért elgondolkodnék azon mennyire fair ez a saját pároddal szemben. Nem beszélve a foglalt pasiról, akinek tudod hogy menyasszonya van. Inkább szólhatnál a szerencsétlen nőnek hogy a pasija csalná, nem hogy még segíteni a pasinak ebben. Habár ha veled hajlandó enne megcsalni akkor mással is... Ha veled egyszeri is lesz simán megcsalja ezek után a nőt, de ha tényleg a perverz dolgokra gerjed úgyis visszajárna hozzád.
2017. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
97%
Én csak a szegény feleségjelöltet sajnálom. Ha van benned együttérzés akkor lebuktatod azt a férget.
2017. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A legrosszabb ***** válasza:
44%
A mai kérdések zöme arról szól (de mindig is arról szólt a múltban is), hogy adott egy nő, s richtig foglalt/házas faszival kavar, s a franc tudja miben reménykedik. Nyugodtan támasszátok csak alá azokat a tényeket ezekkel a húzásokkal, hogy jobban buktok a foglalt férfiakra, mint a független egyedülállókra.
2017. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet titokban reménykedsz, de hidd el, te csak valami szexuális segédeszköz vagy a számára, még jó, hogy nem könyörögsz neki, hogy élje ki rajtad a perverzióját, amit még a menyasszonya előtt is szégyell.
2017. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Én a teljes kérdést sem olvsatam el, csak a címsort.


Mi a jó fenét akarsz elhinni egy csaló embernek????????


Na mégis:


"Én nem tétováztam sokat, elmondtam hogy akarom, ő még gondolkodott rajta."


Te totál hülye vagy??????? Tálcán kínálod magad egy egy értékkel nem rendelkező faxnak.

2017. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!