Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy foglalt barátom le akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy foglalt barátom le akart smárolni, de nem hagytam neki. Szerintetek elmondta a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Az incidens után a srác nagyon kínosan érezte magát össze-vissza beszélt nekem. Majd mikor kezdtek rendeződni a dolgok kölcsönkért tőlem egy könyvet a barátnőjének. Ebből arra következtettem, hogy a csajnak nem mondta el. Aztán pedig mikor meg akartam beszélni vele a dolgokat, meg ezt a kellemetlen helyzetet megkértem, hogy jöjjön át hozzánk beszélni. Azt mondta, hogy a barátnőjével azon poénkodtak, hogy én biztos kikötözöm a srácot. Ezt nem nagyon tudom hová tenni. Most szerintetek elmondta a csajnak, vagy sem?
2016. márc. 5. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem mondta el.
2016. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elmondod és nem neked hisz a csaja akkor te leszel a hibás. A csávó meg kimagyarázza a csajának. Szóval döntsd el mennyire akarsz problémát magadnak. Inkább tarts távolságot tőle (látványosan) ha nem szeretnél semmit.
2016. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vihar egy pohár vízben.
2016. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mumusan ***** válasza:
Én nem keverném a sz.rt.
2016. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam elmondani neki! Nem ezt kérdeztem!
2016. márc. 5. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Te ezen mit akarsz megbeszélni vele? Nehogy még te érezd magad kellemetlenül.
2016. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdés szempontjából mindegy. De egyébként meg volt egy olyan érzésem, hogy ez neki több lett volna, mint egy szimpla lesmárolás. És jó lett volna tudni, hogy akkor most mi volt ez pontosan. Attól függően kezeltem a helyzetet.
2016. márc. 5. 16:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Latom elvezed a helyzetet. Lepj tul rajta, semmi kozod hozzajuk, felesleges kavarni a sz.rt...
2016. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!