Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapizásra már kiakadnék. Ha engedi megfogni a mellét, fenekét, vagy ő fogja meg a csávó bizonyos testrészét. Nem azt mondom, hogy szakító ok, de kiakadnék. Csók már szinte biztos, hogy szakító ok. 23/F
2017. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

ahogy telik az idő, úgy változik ez a fogalom is

14 évesen ha megfogta másnak a kezét

16 évesen ha megcsókolt valakit

18 évesen ha lefeküdt valakivel (még ha buliban részegen is)

20 évesen ha átgondoltan, tudatosan szexelt

25 évesen ha kialakított valami futó kapcsolatot

30 évesen ha kialakított valami komoly kapcsolatot


nehéz megmagyarázni olyannak aki még fiatal, de ahogy telnek az évek az apró problémák amik gyerekkorban oly nagynak számítottak, eltörpülnek és kicsinyesnek hatnak. Az ember esendő és felnőtt fejjel nem lehet büntetni egy apró bakit ami lehet azért volt, mert a stressz kezdte megölni a kapcsolatotokat és felindulásból valami megoldást keres másnál.

2017. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Flörtölés és bármilyen testi érintkezés "olyan" töltettel
2017. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

A #2-es jól összefoglalta bár az életszakaszokon lehetne vitatkozni, elvégre máshogy halad az életünk, másképp érünk.


Én a jelenlegi párommal túlvagyok egy "csók típusú" megcsaláson az ő részéről, és az én részemről egy flörtölős és egy "petting típusú" megcsaláson. Mégis együtt maradtunk és nem tartom hibás döntésnek. Sajnos vagy nem sajnos, de a régi, konvervatív párkapcsolatok ideje kifelé halad. Gyorsul a világ, szinte fogyasztási cikk lett a másik.

2017. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a második válaszolóval.

25N

2017. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek egyet a kettessel. Értelmetlen fix dolgokat meghatározni. Az megcsalás, amit az adott ember megcsalásnak gondol(na), érez(ne). Ennyi. Ha neked belefér, hogy a párod másokkal is szexel, és ez sem neked, sem a kapcsolatotoknak nem árt, akkor mitől lenne megcsalás?


Nekem személy szerint a flörtölés, a light petting belefér. Annak azért nem örülnék, ha a barátnőm mással is lefeküdne, de kibírnám.

2017. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A másodikkal csak annyiban nem értek egyet, hogy attól még megcsalásnak számít, hogy érettebbek és felnőttebbek vagyunk. Az más kérdés, hogy megbocsátható kategória-e.


Részemről megcsalásnak számít elég sok minden (tapizás, flört, érzéki tánc, erotikus beszélgetések, csók, szex, szeretői viszony, stb), de pl egy egyszeri kósza éjszakás kalandot meg tudnék bocsátani (gondolom én). Az viszont már egészen biztosan szakító ok- és igenis megcsalás-, ha érzelmileg kötődik valaki máshoz, gyakran gondol rá, inkább vele lenne, még akkor is, ha egyébként fizikailag kettejük között semmi sem történt. Illetve nyilván az is, ha csak úgy félrekefélget rendszeresen, ugyanazzal vagy mindig mással, ahogy a csóknál is legfeljebb egy különálló esetet lennék hajlandó tolerálni. De attól még megcsalás.

2017. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is megcsalás ha velem van de más tetszik neki, mást szeret. De nálam már a csók a megcsalás kategóriába tartozik.
2017. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha randizik, csókolózik vagy lefekszik valakivel és nem mondja el. Nálunk csak annyi a kikötés, h gyereket ne csináljon másnak, ha nem muszáj.
2017. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 komplextom válasza:
60%
Érdekes olvasni azokat a válaszokat, amik arról szolnak, hogy eddig vagy addig belefér. Egy laza petting vagy csók vagy stb... Lehet, hogy én túl konzervatív vagy maradi vagyok, de saját véleményem szerint, a megcsalás az itt kezdődik, amikor valakiben megfogalmazódik egy harmadik féllel szembeni érzelem kialakulása. Azt végképp megcsalásnak tartom ha úgymond ez csak szex. Ha csak szex és megtudja tenni az illető az ún. szeretett partnerével szemben, hogy csak szexért elmegy máshova, akkor neki valójában nincs szüksége szerető partnerre. A szerszáma vagy épp a teste neki többet ér, mint a társának a lelke. Ha pedig érzelmi alapon alakul ki egy harmadik személy által valami, akkor meg tisztességesebb elhagyni a régi partnert mert a megcsalás már meg is történt. F/40
2017. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!