Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik nektek miért nem számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek miért nem számít megcsalásnak ha biszex barátnőtök lánnyal van?

Figyelt kérdés
Nekem is azt mondta a barátom hogy neki nem megcsalás azt teszek lánnyal amit csak szeretnék csak mondjam el neki... De nem értem a dolgot
2016. okt. 28. 11:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi biszexualitás akart lenni
2016. okt. 28. 11:10
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem azért vannak így vele a pasik nagy része, mert

1) őket is felizgatja, hogy a barátnője lánnyal van

2) azt, amit egy lánytól kapsz, ő nem tudja neki megadni.


23/L

2016. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Mert nem fiúval vagy, azért.

Nekem sem számítana ez megcsalásnak, lánnyal csókolózhatna, nem zavarna.

2016. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Én megcsalásnak tartom. A többiek meg talán azért fogadják el, mert izgatónak tartják, mert hát 2 lányról van szó...


Úgy gondolom, hogy mivel 2 emberről van szó (nemtől függetlenül), és az a második nem én vagyok mellette, így az megcsalás.

2016. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Annak számít.

Vita lezárva.

2016. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerű. Amíg csak szexről van szó, addig engem szeret, az én párom, velem képzel el közös jövőt.

Ha biszex és lánnyal is szeretné élvezni nyilván én mint férfi nem tudom megadni neki azt az örömöt amire vágyik, viszont ha megtagadom tőle megfosztom egy örömforrástól ami a teljes boldogsághoz vezetne, így pont miattam nem lehetne maradéktalanul, teljes egészében, boldog. És valahol ösztön is. Belén az van kódolva, hogy a hímek a riválisok, ők tudják elvenni tőlünk azt ami a miénk. Félreértés ne essék nem úgy képzelem, hogy egy pasi birtokolja a párját, nem vagyok ilyen és ezt helytelenítem, de maga az ösztön bizony a teljes birtoklásból fakad. Ezzel szemben egy nőnél ezt nem érezzük, pedig megeshet, hogy elszereti és elhagy érte. Ez a kockázat benne van, de ha így történne, még ha fájna is, de egyértelművé válna, hogy ő inkább a lányok irányában nyitott emocionálisan és nem a fiúk iránt, így megint nem vagyok versenyképes, így ha menni akar, menni fog akármit is csinálok. De ha csak a szex kell abban semmi nincs. Élvezze bátran, mert ettől lesz boldog, és velem lesz boldog (meg persze a barátnőjével).

2016. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
azért, mert nem lehet egy ilyen helyzetet komolyan venni. manapság menő a biszex dolog, de 5-10-ből max 1 az ténylegesen. valószínűleg te is tudod, hogy 10 év múlva, ha felnőttél és megállapodtál egy pasi mellett leszel. ezt a pasik is tudják. tehát komolyan nem tud egy nő lecsapni egy férfi kezéről, mert ez csak játék. persze szexi játék, nekem is bejön;)
2016. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az én párom is biszex. Ő nem tartja megcsalásnak, ha lányokkal is szexel, mert szerinte az csak játék, soha nem tudna beleszeretni egy lányba. Én eleinte megcsalásnak tartottam, ma már elméletileg engedélyezve van neki, de még nem volt rá precedens így nem tudom, valójában hogyan esne. Próbálom én is lazán felfogni mint csak egy játékot.
2016. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
megcsalásnak megcsalás, de sokkal inkább kiheverhető, mintha egy másik fas* járt volna benne
2016. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A megcsalás NAGYON tág fogalom, vannak társadalmilag elfogadott határok, hogy mi számít annak, de őszintén ez a két fél közötti megállapodása és senki másra nem tartozik.


A határ nagyon tág tud lenni, valakinél az is megcsalásnak számít ha csak maszturbál vagy csak másik csajra néz (személyesen is ismerek ilyet, sőt, többet is), míg akik a szexuálisan nyitottabb életet élnek, egy kósza szex simán belefér vagy egy párcsere, amíg nincsenek érzelmek. (ilyet is ismerek, nem egyet)


A pasik többsége birtokló típus, vagyis nem engedi, hogy a csajához más pasi nyúljon, viszont a birtoklási vágy már más csajra nem mindig hat ki és sokszor az izgató szex fantáziák erősebbek mint az érzelmek.


Általában jó beszélgetni ilyesmiről a kapcsolat elején is, néha meglepődik az ember, hogy mik a határok a párjánál. Nekem az első hideg sokk a második kapcsolatomban volt, olyan 17 évesen, mikor ez a kérdés feljött és az akkori barátnőmnek, akinek kicsit több tapasztalata volt, egy sima kis félrelépés/dugás simán belefért volna, mindkét oldalról. Én eléggé kiakadtam és nem is maradtunk túl sokáig együtt, de őszintén, elfogadom ezt a hozzáállást, ha ilyen típus vagy, akkor ezt kell elfogadni. Ő sem feküdt le fűvel-fával, viszont néha nagyon szeretett tombolni és olyankor csinált dolgokat amiket sosem bánt meg, mert csak testiség volt.

2016. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!