Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok, ha szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha szakítani eszetekben sincs, de az őrületig kívántok valakit, akivel rendszeresen kell találkoznotok?

Figyelt kérdés
És ez rásadásul kölcsönös. A kapcsolatomban pedig közben már a házasságon gondolkozunk. Nagyon lelkiismeretfurdalásom van már a gondolattól is, meg egyáltalán, hogy ez felmerült.. És félek, hogy nem fogok tudni megálljt parancsolni magamnak. Viszont akkor minden borul, közös lakás, közös munka, minden! És a kapcsolatom közben maga a tökély! Nagyon feszült vagyok már.

2017. jan. 15. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

mi az hogy nem tudsz magadnak parancsolni?!

ember vagy vagy állat?

Az ember azért ember, mert parancsol a vágyainak!

Ha mész a vágyaid után tönkreteszel mindent, jól írtad.

Ha szeret téged a nő és viszont szereted, igenis parancsolj magadnak.

ha ara apellálsz hogy megkettyinted, és ha kiderül, akkor majd visszasírod magad a menyasszonyodnál, az elég féreg dolog, ja korántsem biztos hogy bejön.

Old meg hogy kevesebbet találkozzatok, ne írj vissza neki neten, ne vedd fel neki a telefont stb...

2017. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatod maga a tökély miközben az őrületig kívánsz másvalakit? Lol.
2017. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon tökéletes lehet a kapcsolatod....:D :D
2017. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem lehet elhinni, de így van. Nem kell más, csak szexre kívántam meg viszont iszonyatosan... Első válaszoló, köszönöm a válaszod és a tippeket. Nagyon igyekszem. :(
2017. jan. 15. 15:49
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
Hülye ribizli vagy mint a többi. De ha Te ferfi vagy, akkor meg nem szereted a parod.
2017. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Szóval ha valaki nő és úgy csal meg valakit, az ribizli, aki meg férfi és úgy, az nem szereti a párját. Wow.


Ennél azért leszakad az állam, férfiként. :D


Kérdező, én átérzem a helyzeted. Épp alakulóban vagyok egy lánnyal, viszont amíg nincs ő hivatalosan, én másokat is megkívánok. Szerintem ez nálam rendben van, bármiféle rosszérzet nélkül, de te már az oltár elé vezeted a barátnődet.


Azt ajánlom hogy inkább vele élénkítsd fel a szexuális életed. Még ha lehet házasságkötés előtt.

2017. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Ne hallgass a tapasztalatlan suttyókra, kérdező. Fogalmuk sincs az életről, még mindent feketén vagy fehéren látnak.

Sajnos előfordul, hogy teljesen mindegy, hogy a kutyaszar melyik végébe harapsz bele, így is, úgy is szar lesz a vége. Ha lefekszel az illetővel, most bánod meg, ha nem, egész életedben visszatérő hiányérzet miatt bánod meg. Itt jó választ adni képtelenség. Talán az egyetlen, ami közelít az igazsághoz, amit Boccaccio mondott: "Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tetted meg."

2017. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg szánalmas ribizli vagy. Nekem főleg az ütötte meg a szemem, ahogy írtad a dolgokat. Nem azt emelted ki, hogy bánnád, hogy eltűnne a bizalom, megbántatnád a barátod vagy elvesztenéd a társad... Hanem borulna a közös lakás és munka. Szóval nem csak simán ribizli vagy, de egy kirakatribizli is, akinek fontosabbak az anyagiak és a látszat, mint a másik fél.

Nem, ha van barátnőm, nem kívánok valakit őrülten. A barátnőm kívánom őrülten. És nem, sosem volt ez alól kivétel és nem is lesz. Mert van tartásom és nem vagyok primitív ösztönlény, még akkor sem, ha manapság ez a menő.

Ha pedig nem bírsz magadnak megálljt parancsolni, akkor beszámíthatatlan vagy és vonulj zárt osztályra.


Miquel akik válaszoltak, azoknak simán lehet élettapasztalatuk és nem suttyók. Szimplán van tartásuk.

2017. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kolosszus22 ***** válasza:

A tökéletes kapcsolat jelzőt hagyjuk, ezt magadnak is behazudod inkább. Egyrészt tökéletes kapcsolat nem létezik, másrészt ahol megcsaljuk a másikat kaland kedvéért, meg heccből...az még nagyon messze is van tőle, ott akkor nincs tisztelet a másik felé, az meg alap kellene legyen normál esetben. Házasságon is elgondolkodnék, meg fogod te csalni később is a partnered. Nem a kapcsolat, meg a partnered érdekel téged, inkább az általa is biztosított életvitel ahogy írtad is, lakás, kocsi, munka...azt hiszem ezt hívják érdekkapcsolatnak. Nem ítélezem feletted, de egy olyan kapcsolatot ahol megcsalás van vicc kategória jónak, pláne tökéletesnek mondani.

29F

2017. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
"Tökéletes kapcsolatban" nem szokás csak úgy random idegen embereket megkívánni.Ha mégis megtörténik, akkor az már nem tökéletes kapcsolat.....ott valami hiányzik...vagy az illető ember nem alkalmas a monogám kapcsolatra.Az ilyen ne akarjon elköteleződni, mert veszett fejsze nyele.Akinek ennyire viszket, az maradjon meg magának és dugjon, de biztos pont nélkül és gyűjtse magának a nemi betegségeket(ugye a gumi sem véd meg mindentől), de ne akarja kockáztatni a tökéletes kapcsolata egészségét.
2017. jan. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!