Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te elmondanád apudnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmondanád apudnak, ha tudnál róla, hogy anyud megcsalja?

Figyelt kérdés
Vagy jobb lenne hallgatni erről ?
2017. jan. 16. 11:09
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%
Vagy jobb lenne anyukádat szembesíteni a helyzettel. Az ő dolga elmondani, és elszámolnia ezzel. De te segíthetsz abban, hogy rádöbbenjen nem biztos az a jó, amit most csinál.
2017. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is anyáddal kellene beszélni.
2017. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kolosszus22 ***** válasza:
51%
Igen, muterral kezdj, mondd el neki, hogy tudsz róla, aztán kiderül a reakciójából sok minden.
2017. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, anyámmal se beszéltem róla. Marhára nem érzem a kényszert, hogy a szüleim szexuális életével foglalkozzak.
2017. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

4.


Azért jó, hogy ezen után apád szemébe tudtál nézni, hogy tudod hogy átverik.

2017. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Mondanám anyámnak,álljon apám elé,és valljon színt! Ha nem teszi,megteszem én. Nem bírnák így apám szemébe nézni,én is részese lennék anyám szemétségének
2017. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha a férfi csalna, akkor rohannia kellene a legtöbbek szerint az anyjához a kérdezőnek a dologgal. Onnan tudom hogy ez így lenne, hogy már olvastam ilyen kérdést fordított helyzetben is az oldalon és ott a nagy többség azt tanácsolta.
2017. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Álszent itt mindenki én mondom. Maradjatok ki abból ami nem a ti dolgotok én azt mondom az a legtisztább. Ez a nemtudok a szemébe nézni dolog csak erkölccsőszség.
2017. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem kéne elmondani és jobb lenne hallgatni
2017. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!