Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, csaltátok már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csaltátok már meg a párotokat? Ha igen, hogy derült ki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én mondtam el neki. Egy buliban voltam és egy pasi benyúlt a bugyimba. Stb :$ Nem volt lelkifurdalásom. Elakart hagyni , én meg kinevettem.
2017. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Hozzátenném eddig kedves lány voltam de csúnyán kihasznaltak a f......p pasik. És egyszer mindenkinek elege lesz :)
2017. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tooHandsome ***** válasza:
0%

Velem már csalták meg a párjukat 2-en is. Az egyik nem derült ki, a másik alkalommal a srác nagy magánnyomozást rendezett és szakítás lett a vége. Engem követett meg zaklatott nagyon idegesítő volt.

Ha valaki megcsalásra folyamodik akkor ott már valami nagyon nincs rendben szóval emiatt nem feltétlenül a csajt kell lehordani a sárga földig.

2017. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

#3

De, a megcsaló fél a hibás a megcsalásért. Nem kétlem, hogy nem volt baj a kapcsolatban, és természetesen simán lehet, hogy szegény lányt elhanyagolta a párja, és erről nem ő tehet.. arról már viszont igen, hogy miért nem próbált javítani a helyzeten, vagy ha nem megy, akkor miért nem lépett le.

Én már voltam elhanyagolva, próbáltam javítani a dolgon, de az exem nem igazán volt hajlandó változtatni, aztán találkoztam valakivel, aki foglalkozott velem, és vonzott. Guess what, beszéltem a párommal, szakítottunk, és csak utána mentem bele bármibe a másik sráccal (2 éves kapcsolat lett vele), mert volt (és van) bennem gerinc.

Nem értem, ez másoknak miért olyan nehéz.

2017. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Na, jönnek a gerincesek..:D:D:D Ez az év szava 'gerinc'. Vagy az évtizedé:)))
2017. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Nem ragaszkodok ahhoz a kifejezéshez, csak épp az jutott eszembe hirtelen, de ha jobban tetszik, akkor fogalmazhatok úgy is, hogy van agyam, amivel gondolkodhatok, nem a nemi szervemet kell használnom ilyen célra. :)

2017. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
6: ojé, de jó neked.
2017. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nem "derült ki", egyszerűen felhívtam, és szakítottam vele.
2017. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mondtam el neki, mert furdalt a lelkiismeret. Megbeszéltük, megbocsátott, azóta minden rendben.
2017. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es jo nagy balfék a barátod, ha még veled van...


Kérdezo, a barátomat csalta az exe, ö mindenféle hülye kifogással jött, miért nem tudnak találkozni, meg "beteg" volt. Aztán a párom egyik nap belenézett a csaj üzeneteibe, és ott volt minden feketén,fehéren (több mint fél éve ment a viszony a háta mögött). Azonnal kérdöre vonta a lányt aztán szakított is vele.


Engem az ex csalt meg az egyik "barátnömmel", kb.fél éven keresztül.

2017. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!