Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik hosszú ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik hosszú ideje szerintetek jó kapcsolatban/házasságban éltek: csaltátok már meg a párotokat? Ha igen, csak egyszeri alkalom volt, vagy viszony?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem tettem.

Ezért jó a házasságom.

Ha menthetetlenül szerelmes lennék és a fellángolásnál is tovább tartana, akkor legfeljebb az asszony elé állnék, elválnánk tiszességesen, becsülettel, gerinccel.

Feleségül vettem a nőt, akit szeretek, tisztelem, mert a gyerekeink anyja, jó vele minden tekintetben- nincs szükségem másra.

Nekem ez a jó házasság.

2016. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem. jó kapcsolat, akkor minek csalnám meg?


bár ha sz@r kapcsolat lenne, akkor is inkább lehagyom és utána kezdenék másikba.

2016. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pontosan ilyen válaszokat vártam. Nagyon sok pasitól hallom, hogy jó kapcsolatban él, szereti az asszonyt, sose fogja elhagyni, de időnként félrelép és/vagy viszonyba bonyolódik valakivel. Szerintük ez sokéves kapcsolat után természetes dolog, újdonságra vágynak, nem az otthoni megszokott, "unalmasra". Nekem viszont ez nem tűnik sem gerinces sem normális, sem természetes dolognak...
2016. szept. 9. 12:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

7 éve vagyunk együtt és nem csaltam meg.

Azért hallod ezt a dolgot többször pasiktól, mert nagyszájúbbak. Statisztikák szerint, csak pár % eltérés van a megcsalásoknál, ha nemekre bontjuk a dolgot. Férfiak inkább rövidtávú, nők inkább hosszútávú kapcsolatban lépnek félre.

2016. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

11 évig voltunk együtt, eszembe sem volt hogy mással kezdjek, pedig a végére már elromlott a kapcsolat.

Helyette az exnejem csalt meg.

Egyrészről nem vagyok egy nagy csajozógép még ha mondják is hogy nem nézek ki rosszul. Valamint emberileg nem lennék képes rá, illetve mindig is a hosszú kapcsolatokat részesítettem előnyben.

2016. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Most az nem hiszem, hogy viszonyítási alap lenne, hogy ide csak a szent fazekak írnak. Másrészt most ennek a kérdésnek mi a célja? Ettől majd téged nem csal meg a te férjed? Arra nincs garancia, hidd el:)
2016. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Hatoska tapasztalatból beszél. :)
2016. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
jaj mindjárt sírok, akkor menjen csak az álszenteskedés, ide is csak ezek a kiégett anyukák írnak, akik otthon rettegnek, hogy a férjük a csinos lányokkal mit csinál mindeközben. Nem így van, tudom, tudom:D
2016. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagyok anyuka és ha rajtam múlik (márpedig rajtam múlik) nem is leszek. :D

Tudom, tudom te ezt jobban tudod.

2016. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Titusztitusz ***** válasza:
87%
Nem...Még sohasem csaltam meg a nejemet...
2016. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!