Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít fiúk?

Figyelt kérdés

A barátomnak azt mondtam, hogy a suliban vagyok még és megyek a barátnőmmel vásárolni ezért ma később érek haza hozzá. De ez hazugság volt, mert nem mertem neki elmondani, hogy van egy fiú akit 17 éves korom óta ismerek. Ez a haverom találkozni akart velem, és taliztunk is, mint haverok. Amióta barátom van, nem mertem más srácokkal tölteni az időmet, de ez a fiú más, ő a legjobb haverom és nem rég jött vissza Tapolcára, ezért végre tudtunk találkozni. Minden rendben volt, de amikor megöleltük egymást a végén, akkor a nyakamba csókolt és hozzám dörgölte magát, nagyon tetszik a srác, de csak szexet tudok elképzelni vele, nem akarnék komolyabb valamit tőle. És a párom járt végig a fejemben, már akkor megbántam mindent, így útolag rájöttem arra, hogy ez hiba volt:(((( és ráadádul ez a haverom korábban szerelmes volt belém, de azt mondta sikerült feldolgoznia, hogy én nem akarok tőle semmit. Szeretném ha a barátom maradna, de ezekután kicsit elbizonytalodtam:((( ez már megcsalásnak számít? A barátomnak ezt mondjam el? megbocsájható ez?:((((((((


Mind a ketten 21 évesek vagyunk. A haverom 22.


:(((


2017. jan. 25. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem megcsalás, hanem hazugság.


Az még nem szakító indok, de a bizalmatlanság meleg ágya.. .


Minek kell hazudni?!?


A hazugság indoka inkább a lényeges, nem pedig a hazugság. Miért hazudtál? Miért? Őszintén. Nekem hazudhatsz erről, de magadnak ne hazudj... találd meg az indokát.

2017. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Először is nem vagytok barátok, ha szerelmes volt beléd és most is bepróbálkozott nálad. Ha nem találkozol vele többet és nem tartjátok a kapcsolatot se, akkor elnézhető. Ami viszont nagy baj, hogy hazudtál a pasidnak... Én a helyedben elmondanám neki és sűrű bocsánatkérések közepette megígérném, hogy soha többet nem fogsz a másik sráccal még csak beszélgetni sem.
2017. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy van egy fiú ismerősöd akivel találkozol az nem probléma, amíg a helyén kezeled az egészet és kihangsúlyozod a haver srácnak is, hogy van pasid, csak haverság a részedről, ha őneki pedig ez nem tetszik, akkor hagyjátok békén egymást, de az hogy "nagyon tetszik a srác, de csak szexet tudok elképzelni vele" az kiverné a biztosítékot. Ráadásul hazudsz is.
2017. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az elején jól fogalmaztál: HAVEROM.

A végén rosszul fogalmaztál: BARÁTOM.


Ez a haver férfi ismerősöd nem a barátod. Sosem volt az, és soha nem is lesz az. Mindketten vonzódtok egymáshoz a leírásod alapján, ebből őszinte barátság nem alakulhat ki.


Nem, nem számít megcsalásnak, csak hazugságnak. Igen, mondd el a barátodnak, és azt is, hogy mitől féltél, miért nem merted előre elmondani neki.


33F

2017. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tudta a haverom, hogy van már valakim egy ideje. És amikor találkoztam a haverommal akkor minden rendben volt végig csak a végén ez nem kellett volna. :((( meg a hazugság, de ezt sem így akartam. Suli után nem is szokott legtöbbször keresni, mert megyek haza, de aznap más okok miatt keresett már és akkor kérdezte, hogy mikor leszek otthon, én meg hazudtam neki:(( nem mertem előállni ezzel:((( nagyon megbántam mindent és félek, hogy ha most őszínte leszek vele és elmondom az igazat akkor szakítani fog velem:((( vagy csak nem fog megbízni bennem egy ideig:((( mindig mondta, hogy nem örülne neki, ha fiúval mennék házibuliba és rám szólt, hogy azt sem díjazza ha facen a haverjaimmal lát képeken, mert agyf@@@t kap ha mások ölelgetnek a képeken ezért töröltem is a fotókat az adatlapomról:((

Izgulok és még mindig húzom az időt:(( nem merem elmondani, de a haverom megint találkozni akar és én is, hogy ezt megdumáljam vele, mert nem lehet köztünk semmi!!:((

2017. jan. 25. 21:40
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem ez megcsalas, de meg több lesz belőle ha le is feküdnel vele.

Ne aggódj a lányok nagy része ilyen :(

2017. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem megcsalás, viszont vannak érzelmek a dologban.

Ha elfojtod, akkor vágy lesz belőle, ha meg nem, akkor már megcsalás lesz.

A srác anno szerelmes volt beléd, tehát sosem lesz a barátod, és mivel te is tudsz az érzelmeiről, te sem leszel az.

Mivel nem történt semmi komoly, ezért menthető a dolog, de ezt szerintem be kell fejezned.

2017. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2017. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Neee, más is van Tapolcáról?

Legalább a Batsányiba jártál?

2017. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Viszket a puncika mi?
2017. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!