Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt hazudtam a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam a barátomnak, hogy elmegyek a barátnőmhöz, de nem léptem ki face-ről és látom, hogy folyton aktív. Megcsal? Kivel beszélgethet megállás nélkül? Tuti nem úgy maradt neki.

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 20:42
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok ehhez az igazán érett, felnőtt kapcsolathoz...
2017. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%
Röviden: LOL.
2017. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A legrosszabb ***** válasza:
91%
Uh, bazzeg! Anno az én exbarátnőm szerint is folyton megcsaltam őt, miközben éjszakákat átcsevegtünk a spanokkal az NFL meccsekről. (Mert hát miért vagyok én fent MSN-en éjszaka...) Szerinte egy idegen nővel flörtöltem, és titokban szkájpszexeltem vele, miközben egymás utáni két touchdownnak őrjöngtünk a haverokkal. :D Ennyit az agyhalott női logikáról...
2017. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
aha, az érdekes lenne kedves "harmadik válaszoló", mivel mikor együtt vagyunk akkor nem társalog semmiféle haverokkal
2017. jan. 27. 21:01
 5/51 anonim ***** válasza:
96%

Te nem vagy százas, az tuti. Elképzelni se tudod, hogy mikor veled van, akkor CSAK veled akar lenni, azért nem lóg a haverjaival facebookon? Ne magadból indulj ki, hiszen most is leírtad, hogy te hazudtál neki, és mégis ő a rossz? Te kamuzol, te féltékenykedsz... itt nem ő a hibás, bocsi.

26/N

2017. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
97%
Pl. engem állandóan elérhetőnek jelez ki, na erre varrjál gombot. Közben nem is vagyok gép előtt!!! (nő vagyok) És mindenki irogat meg sértődik, amiért nem reagálok...
2017. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Neki csak akkor írja ki az elérhetőt, mikor tényleg elérhető. 4 éve vagyunk együtt, volt időm megfigyelni.
2017. jan. 27. 21:22
 8/51 anonim ***** válasza:
97%
En valamelyik ejszaka egesz vegig aktiv voltam pedig ertelemszeruen aludtam.
2017. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nála olyan nincs -.- Percre pontosan tudom minden pillanatát, ugyanis több oldalon is felügyelem
2017. jan. 27. 21:28
 10/51 A legrosszabb ***** válasza:
100%
21:28-as páciens, fáradjon be a hetes kórterembe. :D
2017. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!