Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babuci 4 napja folyamatosan,...

Babuci 4 napja folyamatosan, megállás nélkül mozog. Sosem volt ennyire aktiv. Ezek szerint még nem akar egy db-ig kibujni igaz? 35hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem ennek nincs hozzá köze.


Én 28 hetesen praeeclampsyát kaptam (toxémia durvább változata), mindig is aktív volt a babám, de aznap, amikor rosszul lettem, éjszaka folyamatosan forgott (nem mozgott, szabályosan forgott). Megállás nélkül, amit előtte sohasem tett. Másnap megcsászároztak. (Azóta másfél éves, makk egészséges kisfiú.)


Amúgy meg még ne is akarjon kibújni, ott van a legjobb helye!


Boldog babázást kívánok Neked!!!

2012. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sok, erőteljes mozgás általában nem olyan jó jel, okai lehetnek:

-sokat sétáltál, mozogtál, esetleg futottál, és ezért felment a pulzusod, magas a vérnyomásod, amit a baba nem szeret,

- alacsony folyadékszint/kiszáradás, folyadékot kellene innod,

- nem kap elég oxigént - pl. cigi, erős szagú vegyszerek (festék, hígító, klórgáz, stb.)

- betegség, fertőzés (gombás, bakteriális) okozta gyulladás

2017. júl. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!