Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számit e szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anita979 kérdése:

Megcsalásnak számit e szerintetek ha első szerelmemmel e-mailben hogy úgy mondjam intim kapcsolatba kerültünk. (képcsere, kivánlak, bárcsak itt lehetnél. Stb) 7 éve férjnél vagyok. Soha még hadonló sem történt. Megcsaltam a férjem ezzel?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Van akinél ez már megcsalás. Igazából amíg fizikailag nem történik semmi nem az.
2017. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed tenné ezt veled mit éreznél? Amint a másik helyébe képzeled magad tudni fogod a választ.
2017. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ez az lenne
2017. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem sem esne jól, ha a férjem ilyeneket írogatna, de mivel szeretem őt én sem írogatok az exemmel.


Ez nem csak megcsalás, hanem megalázó is a férjedre nézve.

2017. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan nem, de azert gaz.
2017. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig hülye kérdés. Az a megcsalás, amit a párod annak tart. Ha a férjed tudná ezt, hogy érezné magát? Megcsalásnak érezné, árulásnak, vagy csak egy kis semmiségnek, megengedhető flörtnek? Erre te tudod a legjobban a választ, mert mi nem ismerjük a férjedet.

Szerintem te csak meg akarod nyugtatni a lelkiismeretedet azzal, hogy külső megerősítésre vársz tőlünk. De ez nem változtat a helyzeten, azon, hogy a férjed ezt hogyan látná, ha tudná.

2017. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a flörtölés kiderülne, akkor röpülnél mint a kismadár.

39F

2017. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem annak számítana! Repülnél szerintem.
2017. febr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!