Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet gátlások, félelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet gátlások, félelmek nélkül egy 30 éves férfinak randira járnia, ha 2 hónap alatt 8 randi bukott meg (7 szer én nem kellettem), pedig sok képcsere és messengeres hangüzenet váltások voltak legtöbb esetben?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

E világon ha ütsz tanyát,

hétszer szűljön meg az anyád!

Egyszer szűljön égő házban,

egyszer jeges áradásban,

egyszer bolondok házában,

egyszer hajló, szép búzában,

egyszer kongó kolostorban,

egyszer disznók közt az ólban.

Fölsír a hat, de mire mégy?

A hetedik te magad légy!

2016. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Neked legalább volt 8 randid.. Oké, elhiszem hogy rossz hogy mindegyik sikertelen, de akkor is összehoztál 8 randit. Nekem idén összesen 2 randim volt, a kettő között is fél év telt el. Ja és nekem is mind a kettő sikertelen volt..
2016. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Próbáld meg hagyni az internetes keresgélést, főleg a sok a képcsere, üzengetések...mire személyesen találkoztok meg már nem is tudjátok mit mondhatnátok még. Inkább sportolj, járj olyan helyekre ahol ismerkedhetsz, élvezd a nyarat, foglalkozz magaddal, a hobbijaiddal és közben tuti jönni fog akire vársz.:)
2016. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
őőőő... 2 hónap alatt 8 randi? szóval hetente más. ez csak nálam nem divat? :D ilyet nem is tudnék komolyan venni.
2016. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oszt a nyolcadikat miért nem fogtad meg magadnak,ha neki bejöttél ?
2016. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rossz dolog a visszautasítás, de le kell nyelni, és ha párt akarsz találni akkor ezt félre kell tenni és tovább próbálkozni. Mert ugye ha feladod akkor is egyedül maradsz, de még csak azt sem mondhatod el magadról, hogy mindent megtettél.


Aki akar, az talál magának párt előbb vagy utóbb.


Nem ártana elemezni azokat a találkozókat is, esetleg abból is rájöhetnél mivel lehetett probléma. És nem, nem mindig az a baj hogy a nőknek csak a bradpittek és a pénz meg a bmv kell, mielőtt ezzel védekeznél.

2016. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
...egy női vélemény
2016. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor benned van a hiba.

Gondolkozz el mi a gond benned.

Én nem sokkal randiztam, de a 90%-a megvolt, volt aki az elsőn már.

2016. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, nehezen hihető, vagy olcsó nőcskék voltak. Nem tudom mi a hiba, nagyon sokat röhögnek a társaságomban, de nincs folytatás. Válasz sincs, hogy miért. Lehet túl mulatságos, túlzottan humoros vagyok. Már csak erre tudok gondolni.
2016. aug. 3. 09:23
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Úgy, hogy ha 7 különböző nőnek nem kellettél egy második randira, akkor annak bizonyára oka van. Nézz magadba és javíts magadon. A nők nem hülyék, nem akarok gyökér lenni, de ha hét nő küldött el egymás után, annak ezer meg egy oka lehet, és mindegyik a te személyiségedben rejlik
2016. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!