Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm a fejébe vette hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm a fejébe vette hogy megcsalom egy modell csajjal, pedig nem! Ezt terjeszti, kínos mindenkinek. Hogyan lehet lebeszélni erről amikor soha nem adtam okot hogy ilyet gondoljon?

Figyelt kérdés

Valamiért a barátnőm mindig valami álompasiként tekintett rám, másoknak is ezt mondja rólam. Pedig nagyon nem vagyok az. Külsőleg érti. Nekem már ez kellemetlen mert mondjuk beharangozza a barátnőknek hogy milyen jóképű vagyok, aztán meg csak néznek amikor meglátnak.

Most pár hete kitalálta hogy egy modell csajjal csalom meg. Munkám kapcsán készült egy csoportkép amin pont mellette állok, de ennyi. Mindenkinek ezt terjeszti. A csajjal munkakapcsolatban vagyunk, kínos vele találkoznom mert már tud róla. Azért is kínos mert amúgy nagyon nem vagyok egy kategória ezzel a csajjal, szerintem rá nézve sértő is lehet, hogy a barátnőm velem boronálja össze.

Soha nem adtam okot hogy ilyeneket találjon ki. Szerintem csak azért csinálja hogy mégjobban "felmagasztaljon" engem vagy nem is tudom. Már beszéltem vele, de hiába. Úgy csinál mitha titkolóznék.


Szerintetek mi ez és hogyan lehet lebeszélni róla? Ez már beteges.


2017. febr. 10. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye a csaj, én menekülnék.
2017. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó példája a beteges féltékenységnek... Illetve úgy érzem, hogy a nő a kérdésedben valami saját maga által "kiszínezett" világban él.
2017. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg képzavarban van a csajod.

30/f

2017. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon alacsony az önbecsülése. Őszintén szólva amíg ezt nem látja be, és nem kezd rajta dolgozni, nem igen fog változni semmi. Egy egészséges kapcsolatban az ember se nem érzi magát többnek, sem nem kevesebbnek, mint a párja.
2017. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit orultnek tunik a baratnod, mar ne haragudj... :/
2017. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egész egyszerűen kitenném ezt a beteg pcsát a helyedben és keresnék egy olyan nőt, akinek egészséges az önbizalma és nem egy paranoid, játszmázós, buta kislány.
2017. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is "összejönnék" attól egy csajjal, hogy mellé állok :DDD
2017. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!