Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Ha lenne egy modell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ha lenne egy modell barátnőtök és mindenkinek ő tetszene akkor az zavarna titeket?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tuti hoyg nem lenne modell barátnőm ,és ha lenne sem kellene senkinek, de ha mégis lenne, és mégis mindenkinek ő kellene (Amit kétlek), akkor igen, zavarna!
2013. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2-es, mindent ennyire túl bonyolítasz? o.O Engem nem zavarna, elvégre az én barátnőm lenne, mások had csorgassák a nyálukat.
2013. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha meg tudnék benne bizni, akkor nem.. ahhoz viszont elég sokat kéne bizonyitania. Valószinűleg az első fél-egy évben nem venném komolyan.


Sajnálom, de ez van. Aki az elejétől fogva egy szót se szólna emiatt, és komolyan gondolná a kapcsolatot, az papucs.

2013. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem sőt büszke lennék...
2013. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már miért zavarna? Én örülnék annak, hogy szép barátnőm van, sőt büszke is lennék rá egy picit, ha látom, hogy mindenki utánafordul. Az már más kérdés, hogy mennyire bízok meg benne(párkapcsolatban, azért jó eséllyel eléggé), szóval nem hinném, hogy a féltékenykedésből problémám lenne.
2013. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező neked van ilyen barátnőd?
2013. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem is,hogy zavarna,hanem,aki bámulja,azt én kezdeném el bámulni (bár az említett példánál nem modell a lány).

És valószínűleg érdekes lehet az arcom,mert ilyenkor lesütik a szemüket :D

2013. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5: ne haragudj, de én nem arra lennék büszke, hogy mindenkinek bejön a nőm... inkább a sikereire. Ismerek pár modell csajt, és annyit utaznak, hogy azt már én se birnám.. nem, hogy utána még sminkes, meg anyám kinja, meg mosolyogjak, hozzam a legjobb formámat. Lófaszt. Beleugranék egy boxerba, ledöglenék a kanapéra, finganék kettőt, és aludnék.
2013. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azokat a válaszadókat utálom akik saját magukat le nézik. ilyen hozzáállásal Persze nincs rendes barátnőjük és aztsem értem minek kell isteniteni, valakit legyen az model, vagy világsztár, ha meg tetszik nekem oda megyek és felszedem. ha pedig elhajt akkor így jártam!:D
2013. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!