Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez miért van? Miért csalják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Miért csalják meg egymást ennyien? (Mi ez? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néha-néha szoktam ezen az oldalon fent lenni. Sok témát olvasok, de amikor a szerelem és társairól olvasok, akkor ledöbbenek. Elgondolkozom azon, hogy hogyan élhetünk ilyen világot??? Sokszor olvasok olyant, hogy így, meg úgy megcsalta a másikat, ez k@rvára lehangol. Miért van annyi megcsalás? Tudom, hogy az emberek nagy része panaszkodni jön ide, de akkor is sok a megcsalás téma. Ennyire elfajult a világ? Sok embernél az erkölcs kihalt. Bevallom, fiatal vagyok egy kapcsolathoz (16/f), de ez a sok megcsalás leépít ezen a téren. Félek barátnőt keresni, mert lehet így járok és amilyen típus vagyok...hát.... Ezt már egy barátom is megélte, hogy a fantasztikus „barátnője" meg akarta csalni a közös barátunkkal. Szerencsére ők összetartóak voltak, így lebukott a lány(szerencsére). Pedig amikor megismertem a lányt, akkor azt mondtam, hogy ez egy rendes lány...tévedtem.



2017. febr. 24. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#8


Nagyon jókat írtál! Magam sem tudtam volna jobban megfogalmazni!

2017. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ami állandó, az a visszatérő ciklus, hogy általában aki társasági annak muszáj megházasodnia, mert ha nem, akkor kiközösítik, vagy legalább is nem tekintik egyenlő félnek.

De ugye a szerelmi láng az minden korban adott. Csak míg az előző generációk általában kitartottak a párjuk mellett, nem csak szexuálisan vonzódtak hozzá, addig manapság minden a külsőségekről szól, ha megkívánok egy jobb, szexisebb embert, akkor vele kavarok, járok, míg meg nem unom.

Ezért nincs szinte nász, a párok csak sokszor akkor élnek családilag együtt, amikor becsúszott a gyerek.

Régen azért a romantikának is nagy szerepe volt.

Ma nincs, amikor valentin nap van, a legtöbb ember nem vesz semmit a párjának. Mert minek?

Nincs érzelmi kapcsolat, mert addig míg szexuálisan kielégítő a partnerem, addig vele vagyok.

Az, hogy szex előtt, meg után nincs nagyon összhang köztünk nem számít.

2017. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#8 és #9, gratulálok az érett világlátásotokhoz!

Külön örülök, hogy ezt a topikot még nem lepték el a szentfazekak, valamint a magas erkölcsi emelvényen álló, bosszúszomjas egyedek, akiknek a kizárólagos válaszuk: elválni, kirúgni, otthagyni.

2017. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdéshez még annyit, hogy a világirodalomnak legalább a harmada, ha nem a fele párkapcsolati problémákról szól, a bibliai tízparancsolat már beszél a más feleségéről, amit nem tenne, ha nem lett volna rá példs, szóval nem a korunk jelensége.
2017. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem a legáltalánosabbat. Ha egy férj qurvához megy, az megcsalás? Attól tartok, igen. Márpedig a huszadik század elejéig a legtöbb férfi eljárt a kupiba, sok száz, sőt ezer év óta.
2017. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!