Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elmondanátok a csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a csajnak hogy megcsalta a barátja veletek ha épp külföldön nyaralnak? Mindent megérdemel az a szemét! 18 \L

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,a fiú 24 és a barátnőjének már régebben is elakadtam mondani hogy mit tett velem a barátja,vagyis mi ketten az ágyba... Most épp közösen nyaralnak...most ha elmondanám nekik abból oltári nagy balhé lenne!
2017. márc. 8. 00:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen a barátok köztön felnőtt generáció?
2017. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Szóval megdugatod magad valakivel, akinek van valakije majd tönkreteszed a kapcsolatot.


Tökmindegy mit csinálsz, de téged jobb helyen akasztani kéne.

2017. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Durcás vagy mert elhagyott?
2017. márc. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd békén őket.
2017. márc. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
A pasit ez nem menti fel semmi alól, de te miért feküdtél le nem független férfival?
2017. márc. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Mond el neki nyugodtan, én egyszer a Balcsinál feküdtem le az egy legjobb barátnőm fiújával, hogy teszteljem a hűségét a barátnője iránt és amikor elmondtam a csajnak akkor persze dühös lett és szakított a hűtlen fiújával, de szerencsére nem ütött meg csak lekiabálták a fejem, viszont ez megérte. Tartsunk össze a hűtlen fiúk ellen!
2017. márc. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2%
Ja és te egy belevaló csajszi vagy, ne hallgass a rosszakarókra :)
2017. márc. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
82%
#9 Ez valami vicc? :D
2017. márc. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

És neked miért a másik pasija kell??

Kettőn áll a vásár édesem, te ebben ugyanúgy benne voltál. Én ezért a barátnőmet is dobnám, egymás pasijai tabuk!

Vagy Ennyire fáj hogy nem téged vitt nyaralni? Ezt buktad, mert valószínűleg meg van a véleménye rólad igy is

2017. márc. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha megcsalna a párom akkor "örülnék" neki ha elmondaná valaki.

Persze arra is számíthat a szerető, hogy jól megszaggatom(utána megköszönném, hogy elmondta)de nyugalom a párom is megkapná a magáét.

2017. márc. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!