Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elmondanátok a csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a csajnak hogy megcsalta a barátja veletek ha épp külföldön nyaralnak? Mindent megérdemel az a szemét! 18 \L

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,a fiú 24 és a barátnőjének már régebben is elakadtam mondani hogy mit tett velem a barátja,vagyis mi ketten az ágyba... Most épp közösen nyaralnak...most ha elmondanám nekik abból oltári nagy balhé lenne!
2017. márc. 8. 00:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
"Mindent megerdemel a szemet" - Te is az vagy, ketten voltatok a hibasak...nem is ertem miert csak a pasi a szemet. A "baratnod" mindkettotoket ugyanolyan rohadeknak fog tekinteni es igaza lesz.
2017. márc. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%
Már bocsi kislány de Te vagy a szemét. Te rajtad szét a lábad pedig tudtad hogy van barátnője. 23 L
2017. márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a kérdezőt hordja le, de simán lehet,hogy ő sem tudta h párja van a pasinak...És szerintem ezért is annyira dühös, mert lehet ő többet remélt és meglepően látta h hoppá...Mert azért nem meglepő,hogy nem azzal csábitanak ágyba valakit az ilyen szemetek hogy 'van barátnőm de azért gyere dgjunk!'

Bárhogy is volt, én szeretném tudni, hogy megcsalt a párom,hogy ne éljek tovább vele hazugságban, és meg is köszönnèm,ha elmondanád, ugyebár kèt ember kell hozzá, viszont itt a pasi sokkal hibásabb, hisz önszántából átverte.

2017. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11 nem vicc...
2017. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
A 16-os legalább gondolkodik, nem úgy mint a sok rosszindulatú ember :)
2017. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
53%, a hűtlen pasival nagyon elbántatok, gratulálok! Sikerült elérni, hogy 2 csajt is megdöngessen, ez ám a büntetés!
2017. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
32%
A hűtlen pasikat meg is kell büntetni...
2017. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
A hűtlen nőket is :D De nem bírom kérdező, hogy ennyire áldozatnak állítod be magad. Vagy amikor lefeküdtetek nem tudtad ,h van bnője?
2017. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kamu
2017. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Költőnő? ***** válasza:
0%
Az ilyen agyatlan, gyökkettő kérdésekkel f.@sznak nem takarodnak el a tinibe
2017. márc. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!