Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ismerkedéskor szexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedéskor szexkapcsolatot tartottam fel mással, az megcsalás?

Figyelt kérdés
Meg akart ismerni mielőtt a barátnője leszek, teljesen jogosan, de ez kb. 2 hónap lehetett. Azalatt nekem szexkapcsolatom volt mással. Ez megcsalásnak számít? 2 héttel hamarabb megszakítottam a szexet a másik férfival, de én nem szoktam soha ilyet csinálni, nagyon szeretem a párom, már lassan 1 éve együtt vagyunk és hűséges vagyok hozzá, csak rosszul érzem magam emiatt.

2017. márc. 22. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Utolag mar felesleges ezen bankodni... Igen, reszben az volt, ha komoly szandekkal ismerkedtetek, illetve ha konkret megcsalas nem is, de ha en rajonnek erre az ismerekes alatt, akkor lapat.

Ha valaki erdekel csak idot akarok hagyni a dolgoknak, akkor csak ra koncentralok es nem masokkal jarok ossze dugni es ezt a masiktol is elvarom. Aki 3-5 hetet se bir ki szex nelkul, attol nem tudom, mire szamitsak.

2017. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van kiegészítem annyival hogy ezt ne mondd el a párodnak! Nekem volt ilyen párom vagyis hasonló nem ugyanez a szitu es en abban a pillanatban Kiábrándultam belőle mas kerdes hogy ez csak egy volt a sok baj közül
2017. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Hat, nem megcsalas, csak inkabb ilyen lotyo fajta viselkedes. Azok nem birjak ki ket honapig viszketes nelkul.
2017. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ha nem is a klasszikus értelemben vett megcsalás, azért tiszteletlen (és ez enyhe megfogalmazás).

Mi anno szexpartneremmel kikötöttük, hogy ha valamelyikőnknek bármi elkezdene alakulni, akkor abban a pillanatban storno, épp hogy az ilyen szituációt elkerüljük.

2017. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Egyáltalán nem az , kivéve ha mindkét sráccal lefeküdtél, abban az "ismerkedési" fázisban :)


20/n

2017. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen nem az, hiszen egyszerre csak egy kapcsolatot tartottál fenn. Az ismerkedési fázis még messze nem kötelez semmire.
2017. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Június: megismerkedtem a szexpartneremmel (A, 22 éves). első naptól csak szex, ő kalandozik mellette, én nem. Megbeszéltük, ha komolyra fordul valakinek bármi is, akkor szólunk, és ha olyan, akkor be is fejezzük.


Október: elkezdek ismerkedni a barátnővel (B, 21 éves), mellette A-val hatalmas szexek, mintha edzésre járnánk. Nem érdekel, A kivel ismerkedik, vagy kivel van, de ha baja van, azért megvigasztalom a lelkét is. Tud B-ről. B-vel nincs szex, csak havi 2-3 találka, rajta múlik, az ő döntése.


December: megbeszéljük A-val, hogy komolyra fordult a dolog B-vel, kapcsolat és szex lesz, jó volt, szép volt, de ezt itt befejezzük, ahogy megegyeztünk. December vége: szexelünk B-vel, mint a nyulak.


Technikailag nem volt megcsalás, de utólag visszagondolva nem volt korrekt, ha igaz volt, amit B mondott, hogy neki nem volt mással viszonya, csak szeretett volna megismerni, mielőtt az ágyamba jön, én voltam neki a második szexpartner az életében, egyben első tartós kapcsolat. Én meg arra gondoltam, hogy egy ilyen csajnak van valaki, aki ott van. de elviekben nem volt.

2017. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Melyiket csaltad meg? :O
2017. márc. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kolosszus22 ***** válasza:
77%

Most már mindegy, együtt vagytok 1 éve. Amúgy nem megcsalás, de elég nagy tiszteletlenség a másik féllel szemben, hogy ismerkedési, "romantikázási" fázisban mással dugsz. Megcsalásnak nem lehet venni, de ha kiderül az ilyen, az a másik félben elég nagy megingást okoz a személyeddel kapcsolatban, tuti kiábrándul és nem ismerkedik veled tovább. Mindenkinek ez lenne erre a normális reakciója.

Viszont már mindegy, már megvagytok szeretetben, láthatólag te is megbántad, van lelkiismereted. Kár ezt már bolygatni. A jelenre koncentrálj, ne a múltra.

29F

2017. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!