Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik megcsalás a rosszabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik megcsalás a rosszabb?

Figyelt kérdés
Ha adott esetben szűz a lány több évtizedes házasság után vagy még az elején jobban megbocsáthatatlan egy megcsalás?
2017. márc. 20. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Ugorj neki még egyszer!
2017. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát van egy szűz nő,összekerül valakivel,élnek kb 15 évet együtt és megcsalja,vagy még az elején csalja meg melyik rosszabb?
2017. márc. 20. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét esetben ugyanolyan gáz. Eleve marhaságnak tartom azt, hogy valaki összeházasodik szűzen valakivel, az esetek 99%-ában a házasságot követő 5 éven belül a szűz fél rájön, hogy nem élte ki magát és vagy félrelép vagy lelép.
2017. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyik esetet sem bocsátanám meg, számomra a megcsalás nem megbocsátható dolog. Én mindig is tudtam magam tartani az elveimhez és hiába adódott lehetőség, ha volt párom én nem léptem félre és ha ezt én meg tudom tenni, akkor el is várom ugyanezt. Aki erre képtelen azzal nem vagyunk egymáshoz valók. Egyébként én arra szavazok, hogy jobb ha az elején mert úgy hamarabb kiderül én kidobom és túl lépek a dolgon, de egy hosszú házasság után ez mélyebb nyomot hagyna bennem.
2017. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Számomra mindkettő megcsalás,és nincs olyan hogy melyik a rosszabb!

Egyik esetet sem bocsájtanám meg

2017. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mikor és hogyan van megcsalva, mind a kettő megcsalás.
2017. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A megcsalás kizárólag döntés kérdése, ezért teljesen mindegy, milyen körülmények között történik meg, ugyanúgy elítélendő és nincs az a kifogás, ami enyhítene rajta.
2017. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb ez az hogy mindkettő rossz mivel megcsalt !Megbocsàjthatatlan!Azért az nem mindegy hogy kb15évig vele vagy és hiszel a kapcsolatotokba vagy már az elején megmutatja az igazi arcát mert a második esetben azért hamar dülőre jut az ember!
2017. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!