Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan vegyem ra hogy bevallja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem ra hogy bevallja hogy megcsalt? Tobbilent

Figyelt kérdés
Tudom mert 99%ra tudom minden jel minden de megse tudom befogadni es szeretnem ha kimondana nekem de letagadja. Hogyan huzzam ki belole? 18/f

2017. ápr. 5. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsalt és még hazudik is,akkor mit vársz tőle?Hagyd ott a fenébe szerintem.

Én leülnék vele őszintén,elmondanám,hogy mit tudok és honnan és kérém,hogy legalább utoljára legyen őszinte,mondja el miért tette stb.

De mindenképp szakítanék.

2017. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van négy variáció:

1. Megcsalt, de tagadja

2. Megcsalt, és bevallja

3. Nem csalt meg, nincs mit bevallania

4. Nem csalt meg, de inkább bevallja, csak hagyd már békén

Gondold végig, hogy melyik variációval mit tudsz kezdeni.

Ha biztosan tudod, hogy megcsalt, mit érsz el azzal, hogy bevallja? Akkor meg fogsz neki bocsátani, vagy akkor könnyebb szívvel fogsz vele szakítani?

2017. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire biztos vagy benne, akkor tekintsd ténynek és eszerint járj el...ha nem tudsz megbocsájtani, inkább szakíts vele, mert bizalom nélkül halálra van ítélve a kapcsolat, csak a kivégzés ideje kérdéses...
2017. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy megcsalt, akkor konkrét bizonyítékaid vannak.

A sejtés meg csak egy dolog.

2017. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!