Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti folytatnátok tovább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok tovább az ismerkedést olyan nővel, aki bevallja, hogy nagyok az igényei és nehéz megfelelni neki?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Jah, miért ne.
2017. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

persze, mivel nekem is azok

sokaknak nem is mondok konkrétumot, csak annyit, hogy amit én keresek ritka és nehéz megtalálni (= nagyon az elvárások!)

érdekelne miket vár el ő, talán pont megfelelnék neki...


24F

2017. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem igen, mert hiába vannak egy nőnek nagy igényei, mert ha az adott férfi alapjáraton is olyan, akkor számára mi sem könnyebb mint megfelelni nekik. Nekem is az egekben az igényeim, mégis a barátomnak nem kellett megerőltetnie magát, mert alapból is megfelelt minden tekintetben.
2017. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sokszor túloznak ezek a nők és azt hiszik, hogy elérhetetlenek azok az igények.
2017. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, sőtt bebizonyítanám hogy meg tudok felelni.
2017. márc. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hopsz vagyis igen folytatnàm , elírtam , előző voltam.
2017. márc. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!