Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nálatok mi számít már megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi számít már megcsalásnak? Aki szerelmes, megtudja csalni a másikat?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
A szerelem monogám. Nem csalnak a szerelmesek. Aki csal, az már nem szerelmes.
2017. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Aki szerelmes, nem képes rá.

Nálam már egy elkóborolt gondolat is megcsalás, az sem fér bele. Ahogy a flört sem.

2017. ápr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Nálam az a megcsalás, ha mással olyat csinál, amit velm nem tett volna.

Ha félrekefélne vagy csók, ilyesmi, akkor az csak hazugság, bizami dolog.... nálam!


Aki szerelmes, az tényleg nem megy félre. De a szerelem max 3 évig él egy kapcsolatban (....szerencséseknek. nekem meg fél évig 😃), utána már csak a szeretet-kötődés marad, ami már nem igazán monogám.

Onnantól viszont ha félremegy valaki, az hatalmas hibát jelez a kapcsolatban. Rossz kommunikáció, tétlenség, esetleg szimplán (már) nem összeillő személyiségek, stb.

2017. ápr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tapogatás, szexchat nálam már az.
2017. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as: Hát lehet, hogy nálad csak addig tart egy szerelem, de én már 15 éve vagyok töretlenül, lángolóan az. Ez nem csökken, hanem egyre nő. A monogámia meg annyira alap nálam, hogy számomra nem is létezik más férfi. De annyira nem, hogy meg sem nézem őket, mert a többi férfinak számomra neme sincs, egyszerű emberek csak, szexuális vonatkozás nélkül.
2017. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hannibal82 válasza:

Aki szerelmes, az biztosan nem tudja megcsalni szerintem a másikat, vagy nem szerelmes, csak hazudik.

Szerintem a szerelem ugyanolyan kontrollálatlan állapot, mint az ittasság. Nem kizáró állapot, csak tartósabb. Ha elmúlik, vagy részlegesen múlik el, akkor jöhet az az állapot, amikor félresiklás történhet. Persze van, aki sportszerűen űzi, az olyan remélem meglakol.

A megcsaláshoz meg legalább két ember kell. Szerintem ha valaki hajlamos megcsalni a párját, az nem őszinte és gyenge. Aki őszinte, az elmondja, hogy gond van, vagy a szemébe néz és elmondja, hogy már nem szereti. És nem pedig hazudik, vagy játszik vele, mint macska az egérrel.

Ezen felül, aki nem hajlamos megcsalni a párját, talán nem is megy el sehova úgy, hogy ne tudatná róla előre a párját. Mert úgy korrekt. Maradt még kérdés? :)

2017. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!