Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok a barátnőmbe, de egyfolytában azon jár az eszem, hogy más nőkkel szexeljek?

Figyelt kérdés
Tényleg szeretem őt, és nem csaltam meg, de folyton más nőkkel akarok szexelni. Régebben is ez volt, még az előző kapcsolataimban is. Próbálom ezt elfojtani, de eléggé felőröl a dolog és még lelkiismeret furdalásom is van emiatt.

2017. márc. 23. 18:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Ellentmondásos vagy, ha őt szereted, akkor nem akarnál mást megfektetni! Ilyen egyszerű!

Tehát nem szereted őt eléggé, mert mással d..gnál szívesebben!

2017. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
#1: Biztosan nő vagy, ha szerinted ez ilyen egyszerű. Inkább férfiak véleményére lennék kíváncsi, akik hasonló problémával küzdenek.
2017. márc. 23. 18:31
 3/29 anonim ***** válasza:
56%

Miért akarsz megfektetni más nőt? Őszintén válaszolj már erre!


Mi az, amit nem kapsz meg a párodtól?


"Régebben is ez volt" és még mindig nem jöttél rá, hogy mi a hiba benned? Ideje lenne már elgondolkodni ezen!

2017. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
A szeretet nyilván megvan egyes, máskülönben a kollega nem vívódna. Szexeljetek többet a pároddal. Az csak segít.
2017. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Neked nem tök mindegy, de most komolyan? Nem kritikát kértem meg picsogást (főleg egy nőtől, aki nem érti meg, hogy nem én tehetek róla), hanem segítséget és tanácsot. Különben sem csaltam meg, ezek csak vágyak nálam, amit le szeretnék küzdeni.
2017. márc. 23. 18:36
 6/29 anonim ***** válasza:
53%

Én is ilyen voltam és egy idő után már nem hitte el, hogy szeretem.

Mondjuk én voltam olyan hülye, hogy neki is elmondtam ezt.


Vagy beszéljétek meg a nyílt kapcsolatot vagy szexelj szingliként. Vagy csinálj ahogy jónak látod.

Igazából van rá lehetőséged, hogy folyton más nőkkel szexelj? Mert úgy vettem észre, hogy egy férfinak ez MESSZE nem olyan egyszerű dolog mint nőknek.

2017. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

#4


milyen az a szeretet, amikor más nőt akarnak megd..gni a párja helyett?


pasik! egyeseknek az érzelmi intelligenciája a béka s..gge alatt van!

2017. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
#4: nagyon jó vele a szex egyébként, nincs rá panaszom, és szerencsére ő is szereti. Inkább az a gond, hogy vágyom néha valami változatosságra.
2017. márc. 23. 18:37
 9/29 A kérdező kommentje:
#7: Ha olyan nőm lenne, mint te, akkor egyszerűen megoldanám a kérdést. Már rég szakítottam volna veled.
2017. márc. 23. 18:38
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

" hogy nem én tehetek róla"


KIFOGÁS!!! hogy ne kelljen szembe nézned a hibáiddal! Valami miatt kialakult ez benned, és arról csak is te tehetsz! Végezz önismeretet, majd rájössz, hogy miért vagy ilyen!

2017. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!