Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi szamit már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi szamit már megcsalasnak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit letisztáztatok a pároddal kapcsolat elején
2017. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csók, szex, intim beszélgetés a másikkal, tudatos flörtölgetés a másikkal
2017. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha ránézel másra
2017. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csók
2017. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegnapi kérdés megválaszolói szerint a sexchat írásban is már megcsalás. Nem kell fizikai kapcsolat, és az olyantól el kell válni.
2017. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

minden embernek más a megcsalás

ha 2 olyan ember alkot párt akiknél nagyon messze van ez a határ az nem vezet sok jóra de mint előttem is írták érdemes ezeket letisztázni az elején.

és most hogy kérdésedre is válaszoljak:

testileg szerintem a csók már nem fér bele, egy ölelés még igen vagy arcra puszi találkozáskor. ezzel valószínű kisebbségben vagyok de ezek csak ellentétes neműekre vonatkoznak

felőlem a barátnőm egy másik lánnyal smárolhat is azon nem háborodnék fel

nem testi dolgok nem konkrétan megcsalás de nagyjából hasonló érzéseket vált ki belőlem ha velem van éppen és valaki mással fontosabb neki kommunikálni. mondjuk néznénk együtt a TVt de ő egyfolytában smsezgetne itt más a nem se felmentő körülmény :) a barátnőivel se cseteljen ha velem is foglalkozhatna

2017. ápr. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A szex mindenképp megcsalás, akkor is ha csak az orgazmusra hajtottál és nem is szereted az illetőt.

Smárolni valszeg olyannal smárolsz, akit szeretsz vagy bejön. Utóbbi nem vészes.

Szerintem az gáz, ha a párodon kívül másba beleszeretsz és sokat SMS-ezgettek, flörtöktök. Az csók és szex nélkül is a legrosszabb.

Ha már félrelépés, akkor ismeretlennel csináld.

Nem lenne jó másba belezúgni, azért az alkalmi szexet mindig más partnerrel ajánlatos.

2017. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a megcsalás egy nagyon tág fogalom,

és hogy mit is foglal magába, az nagyon sokmindentöl fűgg.Többek között függ a társadalom irott és iratlan törvényeitöl,szokásoktol is. Például az eszkimoknál a házigazda felkinálja feleségét a vendégének, és az elutasitás nagyon sértő. A muszlimok többnejűségben élnek, ha ujabb feleséget hoz a ház ( vagy a sátor ) ura ,az nem számit megcsalásnak.

A megcsalás ott kezdödik,amikor az, ami a társadnak jol esik,az neked rosszul esik.És amikor erröl tudomást szerezünk ( amit a szem nem lát, azért a sziv nem fáj ).

Talán a helyes válasz az volna, hogy a megcsalás az, ami a párkapcsolatban az egyik félnek jol esik, és a másiknak rosszul. A párkapcsolatban mindent megosztunk,nincs " én pénzem, és te pénzed ", nincs külön örömünk, külön élvezetünk, mindennek együtt örülünk, együtt élvezünk,vagy ha kell , együtt is sirunk.Csakhogy nagyon nehéz ám olyan tökéletes összhangban élni,ezért kompromisszumokat kötünk,

és a merev behatároláson lazitunk.És mindenki maga döntse el, mennyit lazit .

2017. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!