Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhagynád a barátnődet, ha 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet, ha 6 év párkapcsolat után elmondaná, hogy régebben megcsalt téged egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Azt is írd, hogy miért.

2017. ápr. 24. 09:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
24%
Lánnyal akkor nem
2017. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem.....,mert én férfi vagyok. Ha van olyan dolog amit csak egy Nőtől kaphat meg, akkor azzal én nem versenyezhetek. De ha azt mondaná, hogy neki erre szüksége van, még talán abba is belemennék.

40F

2017. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

ha megcsalt és még titkolta is, akkor igen

nekem nem kell hűtlen "társ"

innentől borulna minden, az őszintesége már rég oda, a bizalmam is oda lenne és így értelmetlen lenne a dolog, nem maradnék együtt egy hűtlen lánnyal!


24F

2017. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Igen elhagynám, mert megcsalt. Az pedig teljesen lényegtelen, hogy milyen neművel tette.
2017. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Azonnal kitenném a szűrét!
2017. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom. Ha férfival, akkor tuti, hogy elhagynám. Mivel szerencsére nem kerültem még ilyen helyzetbe, ezért nem tudom, hogy erre hogyan reagálnék. Nyilván rosszul esne, de valahogy azért mégis más. 23/F
2017. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Számomra egyértelmű,hogy ott hagynám a barátnőmet!

Lényegtelen hogy lánnyal csalt meg, nem számít a megcsalás az megcsalás

2017. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem teljesen mindegy, hogy milyen neművel teszi, ugyanúgy megcsalt.

Persze tudom, sokan nagyon odáig vannak a férfiak közüla lány-lány kapcsolatért ,de szerintem akkor is megcsalás.

Én nő vagyok és ha a párom egy férfival lépne félre ugyanúgy megcsalának tekinteném,mintha nővel tenné.

2017. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

1. Nekem az a fontos, hogy a nőbe ne hatoljon be senki más szerve sem. Magyarul ha férfival fekszik le, az ezerszer inkább megcsalás, mintha nővel.


2. Rákérdeznék, hogyha vannak ilyen hajlamai, akkor benne van-e hogy beiktassuk a kapcsolatunkba a hármas szexet, harmadikként nőkkel. (Mondjuk ha azt mondja ezek után hogy nem, az elég szomorú)

2017. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Akkor sem, ha egy napja csalt meg.
2017. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!